Forums Eastern Europe Hungary wego vs. mapcreator

This topic contains 6 replies, has 2 voice, and was last updated by Istvan Feher 1 year, 1 month ago
  • Istvan Feher

    Üdv!
    Van valamilyen frissítési kapcsolat a wego.here.com térképe és a mapcreator.here.com szerkesztő térképe között?
    Elvileg az üzletemet a mapcreatorban kell a térképen elhelyeznem, de hiába helyeztem el már hónapokkal ezelőtt, a wego.here.com-on nem található meg az üzlet. Hogyan lehetne ezen javítani?

    Attila Nagy H.

    Üdvözlöm!

    Köszönjük a kérdést! Jelenleg valóban hosszabb ideig tart sajnos az adatok rögzítése. Jóvá lett már hagyva a szerkesztés? Konkrétan melyik üzletről van szó? Holnap utánanézünk.

    Attila Nagy H.

    A bal oldalon az “Ön dolgai” menüpontra klikkelve megjelenik a korábbi szerkesztések listája. Ott a “Click here to check the latest status” színű apró türkiz feliratra kattintva jelenik meg az egyes szerkesztések állapota. Ha “Lezárva” az állapot, akkor a honlapra 2-3 héten belül ki kell kerülnie. Ha “Under Review” az állapot, akkor a moderátor még nem bírálta el. Ez esetben utánanézünk, miért nem történt meg az elbírálás. Ehhez viszont kérném a konkrét hely nevét, címét. Köszönöm!

    Istvan Feher

    A hely neve: Palomino Lovasbolt
    PLACE-Id: 194368
    A státusz még mindig under review, bár a miértjét nem értem, mert a hely eredetileg 2016-ban már létrejött a HERE által, én csak adatokat pontosítottam..
    A wego térképen mégsem jelenik meg sem a régi, sem a frissített adatokkal a hely.

    Attila Nagy H.

    Köszönöm a részleteket, utánanézünk.

    Attila Nagy H.

    Kedves István!

    A szerkesztést jóváhagytuk, elnézést kérünk a késedelemért. Hamarosan újra látható lesz a lovasbolt a térképen.

    Istvan Feher

    Ez egy spam üzenet. Jó lenne, ha lehetne ezeket jelenteni!

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)

You must be logged in to reply to this topic.