Forums Middle East and Africa Turkey Türkiye Haritası Güncellemesi Ne Zaman?

This topic contains 4 replies, has 2 voice, and was last updated by Uğurcan Uğur 2 years ago
  • Uğurcan Uğur

Haritalar yılda en az 4 kez güncelleniyor diyorsunuz fakat, en son Mart 2021’de Türkiye haritası güncellenmiş ve o bile 1-2 yıl önceki yolları gösteriyor. Yuvarlak cevaplar yerine, haritaların ne zaman güncelleneceği hakkında bilgilendirme yaparsınız seviniriz. Şirketin Türkiye konusunda ilgisizliğini anlayamıyorum artık. Pandemi bahane ediliyor fakat pandemi Yunaistan’da da vardı ama orada kullanicilarin harita duzenlemelerine katilmasi için kampanyalar yapıyorsunuz, burada yollar Allah’a emanet. Gerçekten Antalya’nın merkezinde 3 yıllık ana caddeler var hala.

Özgür Özdemir

Android cihazlarda harita güncel değil. Map Creator’dan baktığımda normal fakat mobil cihazda harita çok eski. 2020’de olan yollar var, kapanalı 2 yıl geçmiş. İzmir Çiğli tramway nedeniyle çoğu yol kapatıldı. Navigasyon göstermiyor.

Map creator’da düzeltilen harita neden mobil cihazlara yansıtılmıyor?

Uğurcan Uğur

Türkiye haritasıyla hiç ilgilenmiyorlar. En iyisi TomTom navigasyon konusunda. Tavsiye ederim. Here, 2 yıldır tüm Antalya yollarını güncellemeye çalışmama rağmen, beni dikkate bile almadı

• This reply was modified 2 years ago by Uğurcan Uğur.
    Özgür Özdemir

Waze editor ile yaptığım değişiklikler 12 saat içerisinde yayınlanıyor. Bu programa bir şans vereyim dedim ama o kadar eski ki haritalar şaşırdım.

Uğurcan Uğur

waze’in rota tahminleri bana biraz ilginç geliyor. Antalya İstanbul arası normal yoldan 6-7 saat iken, waze 10 saatlik sahil yolunu öneriyor. daha çok geliştirilmesi lazım gibi geldi bana waze. trafik doğruluğu ve rota isabeti konusunda tomtom’a şans verin derim, onlar da düzenlemelerinizi çok dikkate alıyorlar. Google gibi saçma sapan ara yollara sokmadan en güzel rotaları buluyor. here kullanmak istememin sebebi de buydu aslında. gerçekten mevcut yollarda rota tahminleri çok iyi fakat yollar 3 yıllık olunca rota tahminin anlamı kalmıyor

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.