Forums Eastern Europe Poland Rumia Janowo – Południowy Parking przy przystanku SKM (ul. Polna)

This topic contains 3 replies, has 3 voice, and was last updated by HERE Community Poland 1 year, 11 months ago
  • Slawomir Wozniak

    Dwa miesiące temu został oddany do użytku. Przebieg dróg jest dokładnie taki jak zgłaszam. Tymczasem moje zmiany są notorycznie kasowane lub uwzględnia się ich wybraną część, co oczywiście odbiega od rzeczywistego układu dróg.

    Marta Piechal-Witkowska

    Dzień dobry,
    Jeśli pojawi się podobny problem proszę o udostępnienie bezpośredniego linku do edytowanej drogi, przekażę do weryfikacji.

    Slawomir Wozniak

    Pani Marto,

    Każda moja korekta układu dróg w rejonie parkingu i skrzyżowania ulic Gdańskiej i Polnej z ul. Sobieskiego w Rumi jest natychmiast zmieniana przez kogoś komu widocznie zależy na niewłaściwym przebiegu dróg.
    Wydaje się to irracjonalne ale wprowadzam korekty do mapy, a po kilku góra kilkunastu godzinach są one zmieniane i w ich miejsce pojawiają się błędne odcinki lub fragmenty dróg są kasowane.
    Ponieważ jest to celowo robione nieustannie od kilku miesięcy zastanawiam się komu zależy na tym, by nie wprowadzać aktualnego przebiegu dróg. Czy można zbanować taką osobę, by nie pozwalać jej na mieszanie w mapie w tym miejscu. Ciekawe, że parking po drugiej stronie ul. Sobieskiego, również skorygowany przez mnie po oddaniu do użytku, nie jest przedmiotem podobnych manipulacji.

    HERE Community Poland

    Panie Sławomirze,
    Postaram się sprawdzić co powoduje ten problem. Skontaktuję się z Panem jak tylko uzyskam informacje ad. tych edycji.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.