Forums Eastern Europe Bosnia and Herzegovina pitanje za dežurnog brisača izmjena

This topic contains 6 replies, has 4 voice, and was last updated by ava james 1 year, 1 month ago
  • Mladen Savić

    kad si već tako ažuran, de boga ti objasni šta je ovo na slici?
    ja sam kao amater neiskusno pomislio da je to kružni tok, ali pošto mi taj unos već treći put izbrisan, očigledno da se ne razumijem u problematiku.

    Mladen Savić
    Viktoria Ermakova

    Zdravo Mladen,

    zahvaljujemo što ste ukazali na problem. Ispravili smo pogrešku u bazi i sada bi sve trebalo biti OK.
    Kao i za prethodni slučaj, pratiti ćemo situaciju kako se nešto ne bi promijenilo.

    Ukoliko primjetite još situacija slobodno nas kontaktirajte kako bismo ispravili pogreške.

    Srdačan pozdrav
    Natalia

    Mladen Savić

    Poštovana Natalia, zahvaljujem se na odgovoru!
    Postoji li mjesto gdje se može započeti generalna diskusija o uslovima koje izmjene korisnika treba da zadovolje da bi bile prihvaćene? Ovo je, pretpostavljam, mjesto ograničeno samo za diskusiju vezanu za konkretni problem na mapi.
    Situacija koju imamo je da mi korisnici uzaludno ispravljamo greške na mapama, i takođe uzaludno dodajemo nove saobraćajnice, jer velika većina toga bude izbrisana. To sigurno ne doprinosi unapređenju kvalitetu mapa, a ni moralu nas volontera.

    Natalia Vignjevic

    Poštovani Mladen,
    svjesni smo da naš proces ponekad nije savršen ali trudimo se popraviti i olakšati svima 🙂
    Mogu li Vas zamoliti da mi pošaljete neke primjere koje ste dodali a nisu se ažurirali u mapi pa da vidimo u čemu je problem?
    Molim Vas, pošaljite mi primjere direktno na mail natalia.vignjevic@here.com

    Srdačan pozdrav,
    Natalia

    Mladen Savić

    Odgovorio sam Vam na mejl.
    LP

    ava james

    Nice post thanks for sharing this information check this about budgeting ideas

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)

You must be logged in to reply to this topic.