Forums Eastern Europe Romania Pedestrian Road

This topic contains 9 replies, has 3 voice, and was last updated by Octavian Borcan 6 years, 5 months ago
  • dii maps

    Only Pedestrian Road !!

    Octavian Borcan

    validat

    dii maps

    validat si nerezolvat inca….

    Octavian Borcan

    rabdare ca se rezolva. am mai dat un remainder colegiilor mei-sper ca pana la sfarsitul saptamanii viitoare sa fie revizuite toate situatiile semnalate.

    Andrei Antonescu

    Salutare.
    Nu stiu daca putem cataloga acest drum ca si pietonal (pedestrian) pentru ca este in incinta liceului.
    In cazul in care o unitate de pompieri va trebui sa intre cat mai aproape de un eventual focar nu se va putea ghida pe accesul pietonal.
    Strada apare ca si acces auto dar ca si conditii este blocata cu porti.

    dii maps

    Se pare ca nu ati putut vedea ca este un drum paralel cu cel care este prin curtea Liceului Spiru Haret.
    De altfel ceea ce tine de liceu nu este reprezentat pe harta nefiind drum public.
    In concluzie este o alee pietonala de maxim 1.50-2.00m latime, pe care nu incape nici macar o caruta, ce sa mai zic de o masina de pompieri sau salvare, asta vorbind de gabarit, ca sa nu mai vorbim de traseul drumului carea are si coturi in scurt al 90 de grade!

    Octavian Borcan

    Verificat. Rezolvat.

    dii maps

    rezolvarea , viata n-are…
    Exact ca-n Nenea Iancu…

    Octavian Borcan

    le-am trimsi colegiilor mei spre implementare directa in baza de date. se pare ca prin map creator pica la integrare.

    Octavian Borcan

    rezolvat, va apare pe harta in cateva minute

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)

You must be logged in to reply to this topic.