Forums Eastern Europe Czech Republic Oftalmologie Kaspříková s.r.o: Vaše zrakové zdraví je naší prioritou

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by Antina Anta 1 month, 1 week ago
 • Antina Anta

  Oftalmologie Kaspříková s.r.o: Vaše zrakové zdraví je naší prioritou.
  Oční ordinace, která otevřela své dveře v lednu 1993, má za sebou dlouhou historii péče o zrak obyvatel České republiky. Od roku 2012 pracujeme pod názvem Oftalmologie Kaspříková s.r.o., a od té doby jsme se zaměřili na poskytování komplexních služeb s důrazem na pohodlí a efektivitu našich pacientů.
  Naše ordinace je vybavena moderními technologiemi a věnujeme se diagnostice a léčbě očních onemocnění u dospělých i dětí, včetně kojenců. Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout širokou škálu služeb v oblasti oftalmologie, abychom zajistili kompletní péči o zrak našim pacientům.
  Oftalmologie Kaspříková s.r.o: Vaše první volba pro oční péči v České republice https://www.ocnilekar-fm.cz/
  Jedním z našich hlavních principů je minimalizace časové zátěže pro naše klienty. Proto preferujeme objednávkový systém, který umožňuje efektivní plánování a minimalizaci čekací doby. Akutní stavy a kontroly po operacích jsou vždy naším prioritním úkolem, a proto zveme pacienty na začátek ordinace v ranních hodinách, abychom jim mohli poskytnout rychlou a kvalitní péči.
  Naše ordinace disponuje operačním sálkem, kde provádíme různé chirurgické zákroky na zevním segmentu oka. Mezi tyto zákroky patří odstraňování kožních a tukových výrůstků na víčkách a v okolí, léčba ječných zrn, cyst nebo odstranění znamének. Provádíme také různé druhy plastických operací víček a obočí. Ve spolupráci s Biocytolab s.r.o. ve Frýdku-Místku provádíme histologickou verifikaci kožních nádorů, abychom mohli poskytnout našim pacientům nejlepší možnou péči.
  Kromě chirurgických zákroků se v naší ordinaci věnujeme i léčbě kojenců. V indikovaných případech provádíme průplachy a sondáže slzných kanálků, abychom zajistili zdravý vývoj jejich očí.
  Jedním z našich dalších poskytovaných služeb je aplikace a prodej kontaktních čoček. Naši odborníci vám rádi poradí s výběrem správných čoček a naučí vás, jak s nimi zacházet správně, aby se zamezilo možným komplikacím.
  Spolupracujeme s očními pracovišti po celé České republice a díky tomu můžeme našim pacientům zajistit komplexní péči a specialistické konzultace v případě potřeby.
  Zrak je jedním z nejdůležitějších smyslů pro každého člověka. Více než 80% informací získáváme právě prostřednictvím zraku, a proto je důležité pečovat o zdraví našich očí. Pokud máte jakékoli obavy ohledně svého zraku nebo potřebujete profesionální péči, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu proto, abychom vám poskytli nejlepší možnou péči o váš zrak.
  Kontaktujte nás:
  Telefon: +420 558 633 731, +420 725 045 950.E-mail: info@www.ocnilekar-fm.cz.
  Vaše zdraví a pohodlí jsou pro nás prioritou, a proto se těšíme na vaši návštěvu v naší oční ordinaci Oftalmologie Kaspříková s.r.o.

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.