Forums Eastern Europe Poland obwodnica Wałcza

This topic contains 3 replies, has 3 voice, and was last updated by piotr suchorski 5 years, 8 months ago
  • Robert SaŁata

    W obu kierunkach DK10 mapa 2018Q01 uparcie na obwodnicę Wałcza która jest obecnie w budowie !!! trwa budowa obiektów mostowych i dróg. Jak widzę na mapcreator – z DK10 możemy wjechać na budowany i niedostępny dla pojazdów odcinek obwodnicy Wałcza S10 🙁

    Magdalena Bieniasz

    Witam,
    Sprawdziłam na wego.here.com i nawigacja nie prowadzi przez obwodnicę (załącznik). W naszym mapach obwodnica znajduje się w statusie “W budowie”. Natomiast w Map Creatorze niestety drogi w budowie wyświetlane są tak jak drogi otwarte do ruchu.
    W jakim urządzeniu nawigacja prowadzi przez obwodnicę?
    pozdrawiamy

    Robert SaŁata

    W mapach 2018Q1 dla Media Naw Evolution Dacia (IGo) prowadzi 🙁 prowadzi każda drogą w budowie bo na skrzyżowaniu jej z drogą główna przejezdną mamy kierunkowośc pozwalająca na nią wjechać – nie wiem co jest tego przyczyną ale nawigowanie w tym urządzeniu tak prowadzi drogami w budowie :O. Chodzi o takie informacje jakie sa zawarte na krzyżówce takich dróg (załączony zrzut z mapcreatora – obwodnica Wałcza z kierunku Szczecina)

    piotr suchorski

    Witam,

    Wydaje mi się, że to problem samego urządzenia, które nie rozpoznaje nadanych atrybutów.
    Tak jak koleżanka wspomniała w naszej bazie drogi te maja status w budowie plus.
    Proponowałbym kontakt z producentem urządzenia.
    My zgłosimy to po naszej stronie.
    Pozdrawiam

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.