Forums Eastern Europe Hungary Nincs semmi értelme a szerkesztésnek?

This topic contains 5 replies, has 4 voice, and was last updated by HERE Map Creator Konstantina Kokkalis 4 years, 11 months ago
  • Zoltán Békefalvi

    Sziasztok!
    Mondjátok már meg, hogy ez a térképszerkesztés valójában miről szól?
    Mapillary sorozatokat készítek. Látható a valós helyzet. Erre amit felviszek utakat egyszerűen törlik. Nem látom, hogy ki és miért:
    Nem látom értelmét sem annak, hogy időt fecséreljek rá.
    Válasz?

    Zoltán Békefalvi

    Ki szól hozzá?
    Ti hogyan látjátok?

    Jozsef Csoka

    Ugyanezek a tapasztalatok. Pár éve becsukták a Facebookos. csoportot, pedig ott még reagáltak, és viszonylag hamar felkerültek a módosítások.
    Amit az utóbbi két évben jeleztem, az a szerkesztőben esetleg látszik, de a legújabb frissítésben is 5-6 éves állapot van.

    Mátyás Bódi

    Kedves Zoltán és József!

    2018 január – októbere között nem volt dedikált munkatársunk kifejezetten a Map Creator közösségre, de ez szerencsére megváltozott. Az említett facebook csoportot is rövidesen újra szeretnénk indítani.

    A beérkezett szerkesztések validálása egy viszonylag hosszabb folyamat, pontosan annak érdekében, hogy semmi esetre se kerülhessen fel téves változtatás.

    A szóban forgó 21-es utat amúgy személyesen én is “leautóztam” Mátraszőlősig Mapillary-vel, így kollgáim fel tudták tölteni a legújabb sebességkorlátozásokat is. Elképzeljető, hogy az Ön változtatásai még annyia frissek voltak, hogy nem állt módunkban más forrásból megerősíteni (validálni) azokat és ezért, a biztonsági megfontolásokból, törlésre kerülhettek.

    Jozsef Csoka

    Köszönöm a választ. Bizonyos változtatásokat fotókkal mellékeltem, így látható volt, hogy nem szimpla útlezárás van bizonyos hely(ek)en, hanem évekig húzódó építkezés, az útfelület elfoglalásával, majd teljes felbontásával.
    A napi szintű korrigálások általában olyanoktól érkeznek, akik ott élnek, vagy sűrűn járnak arra.
    A Facebook társalgás újraindítása (kivételesen) jó ötlet.
    József.

    HERE Map Creator Konstantina Kokkalis

    Tisztelt felhasználó! Köszönöm az erőfeszítéseit
    Üdvözlettel

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

You must be logged in to reply to this topic.