Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
You must be logged in to reply to this topic.
Forums › Western Europe › Netherlands, The › niet meegenomen in update 2017
Deze kruising wordt nog steeds aangegeven als rotonde??? waarom niet verwerkt in de update van 2017?? Europa kaartenpakket 2017 V14.0 2411881
Beste Hans,
Bedankt voor je feedback. Is deze kruising aangegeven als rotonde alleen in je navigatie systeem? Als u in ons live maps kijkt: https://wego.here.com/?x=ep&map=51.48011,5.4634,13,normal in Map Creator, ziet u dat de kruising is aangepast. Wij hebben helaas geen invloed op de update frequentie in navigatie systemen omdat wij alleen maar kart leveranciers zijn.
Met vriendelijke groet,
Alicja
Ik loop tegen hetzelfde probleem aan als Hans, op de zelfde kruising.
Hier op ed kaart staat een kruising, in de laatste update van 2018 nog altijd een rotonde.
Ik zou graag een contact mogelijkheid hebben met de navigatie leverancier om hier melding van te maken.
Ook de uitspraak van sommige steden, zoals Gouda dat als “Gou de aa” uitgesproken wordt irriteert me mateloos.
Met vriendelijke groet,
Herman
You must be logged in to reply to this topic.