This topic contains 4 replies, has 3 voice, and was last updated by ava james 1 year, 1 month ago
  • Goran Macura

    Opet po ko zna koji put pokušavam da promjenim naziv ulice, bezuspješno. Taj se naziv poslije nekog vremena vrati na stari ili pogrešni naziv.
    Pokušaću još koji put, a onda odustajem. Nije realno da tamo neki Gupta i ko zna koji izmjenjuje i dodaje nazive ulica u mom gradu, da to uradi neko ko pozna ulice i grad to bi bilo uredu. Ja lično ne mjenjam situacije u koje nisam siguran i ulice i atribute ulica u drugim gradovima, sem ako sam prosao tim putem pa primjetio neki nedostatak. Hvala Natalia što ste se potrudili da pomognete oko nekih naziva.

    Natalia Vignjevic

    Pozdrav Goran,

    svakako ćemo provjeriti ovu situaciju. Dok ne dobijem neki odgovor molim Vas da mi napišete ispravan naziv ulice kako bismo to mogli promijeniti.
    Niste jedini, već su nam neki korisnici prijavili iste situacije tako da smo upoznati sa situacijom.
    Zamolit ću Vas da mi pošaljete kućnu adresu na moj email natalia.vignjevic@here.com, poslat ćemo nešto na adresu 🙂

    Lijepi pozdrav,
    Natalia

    Goran Macura

    Pozdrav Natalia, u prilogu Vam je slika na kojoj se vidi ulica Kozarskih junaka. Znači tačan naziv ulice je Ulica Kozarskih junaka, ulica Kosovskih junaka je na drugoj strani grada.

    Natalia Vignjevic

    Pozdrav Goran,
    riješena i ova situacija!

    Lijepi pozdrav,
    Natalia

    ava james

    Nice post thanks for sharing this information check this about budgeting ideas

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.