Forums Eastern Europe Bosnia and Herzegovina Name of the road

This topic contains 10 replies, has 4 voice, and was last updated by ava james 1 year, 1 month ago
  • Goran Macura

    The name of this road is Ulica Dubičkih trgovaca, Улица Дубичких трговаца. I am trying to change road name for who knows how much times but road is always back to its wrong name after some time. This hapens with so much roads that I dont have any more desire to do the changes.
    Geometry, road informations and all other stuff, I do not change data that is not known to me.

    Natalia Vignjevic

    Pozdrav Goran,

    hvala što ste prijavili problem, molim Vas, ukoliko bilo koja promjena ne prođe kroz Map Creator, slobodno nam se obratite ovdje na Discussion board. Ponekad neke promjene nisu odmah prihvaćene, kako bismo spriječili Vaše nezadovoljstvo javite nam se i provjerit ćemo o čemu je riječ.
    Samo da provjerim, cijela ulica od Ulice Vladimira Jovanovića pa sve do raskrižja sa Ulicom Lava Nikolajevića Tolstoja i Ulice Miroslava Antića bi trebala biti pod nazivom Ulica Dubičkih trgovaca?
    Drugi dio ulice je promijenjen na naziv Ulica Dubičkih trgovaca, ali prvi dio koji spaja Ulicu Vladimira Jovanovića je pod nazivom Ulica Drinska…

    Unaprijed hvala na odgovoru!

    Lijepi pozdrav,
    Natalia Vignjević

    Goran Macura

    Pozdrav Natalia,
    ulica od raskršća sa ulicom Lava N. Tolstoja i Miroslava Antića pa do ulice Drinska je ulica Dubičkih učitelja, a ulica Drinska nastavlja do ulice Vladimira Jovanovića.
    Pozdrav i hvala

    Goran Macura

    i još jedna stvar, prevod ulice je i dalje ostao na ulica Drinska umjesto ulica Dubičkih učitelja.

    Natalia Vignjevic

    Pozdrav Goran,

    zahvaljujem na objašnjenju. Provjerit ćemo iz kojeg razloga se prijevod ne može izbrisati.
    Javit ću Vam se povratno sa informacijama.

    U međuvremenu, ukoliko imate nekih drugih komentara slobodno ih napišite i pokušat ćemo riješiti situaciju 🙂

    LIjepi pozdrav,
    Natalia

    Natalia Vignjevic

    Pozdrav Goran,

    promjena je napravljena.
    Molim Vas samo da provjerite da li je sada sve ok (mislim na dužinu ulice, nisam sigurna jesmo li se dobro shvatili 🙂 )

    Puno hvala!

    Srdačan pozdrav,
    Natalia

    Miroslav Milanovic

    Poštovanje,
    Molim Vas da mi pomognete oko ažuriranja ulica u Opštini Mrkonjić Grad, zaposlen sam u opštinskoj upravi na poslovima ažuriranja adresneog registra i pokušao sam da ažuriram nazive i obuhvate ulica po zvaničnoj evidenciji optine Mrkonjić Grad. Dosadašnje izmjene koje sam napravio još nisu vidljive na vašim mapama. Na koji način one mogu biti vidljive i kako ide postupak verifikacije izmjena koje napravim. Veliko hvala i nadam se da ćemo imati dobru saradnju u cilju komletnijeg mapiranja MRKONJIĆ GRADA
    Srdačan pozdrav

    Miroslav Milanovic

    Poštovanje,
    Molim Vas da mi pomognete oko ažuriranja ulica u Opštini Mrkonjić Grad, zaposlen sam u opštinskoj upravi na poslovima ažuriranja adresneog registra i pokušao sam da ažuriram nazive i obuhvate ulica po zvaničnoj evidenciji optine Mrkonjić Grad. Dosadašnje izmjene koje sam napravio još nisu vidljive na vašim mapama. Na koji način one mogu biti vidljive i kako ide postupak verifikacije izmjena koje napravim. Veliko hvala i nadam se da ćemo imati dobru saradnju u cilju komletnijeg mapiranja MRKONJIĆ GRADA
    Srdačan pozdrav

    Natalia Vignjevic

    Poštovani Miroslav,
    puno hvala što ste nam se javili i prijavili ovu situaciju.
    Provjerit ćemo što je s promjenama i svakako se potrudili da sve greške budu ispravljene.
    Ubrzo ćemo se javiti s povratnim informacijama.

    Srdačan pozdrav,
    Natalia

    Natalia Vignjevic

    Poštovani Miroslav,

    mogu li zamoliti za Vašu email adresu (slobodno se javite na moj email natalia.vignjevic@here.com) kako bismo provjerili sve pogreške ili nedostatke koje ste primjetili te kako bismo Vam pomogli u rješavanju istih.

    Najljepše zahvaljujem!
    Pozdrav,
    Natalia

    ava james

    Nice post thanks for sharing this information check this about budgeting ideas

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)

You must be logged in to reply to this topic.