Forums General Mapy HERE

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by Ján Fašanga 4 years, 11 months ago
  • Ján Fašanga

    Ján Fašanga • May 19, 2019 at 11:38 am
    Edit | Reply

    Dobrý deň, čím viac používam vaše mapy tým viac nedostatkov zisťujem.Navigáciu používam hlavne na miesta cez ktoré často nejazdím.Navigovať do väčších miest nepotrebujem.Posledne som potreboval navigovať zo Zvolena do obce Ďurďové pri Považskej Bystrici.
    Navigácia ma zaviedla do obce Čičmany a tam ma dala otočiť späť.Na spiatočnej ceste ma zasa chcela otočiť pôvodnou trasou a tak dookola. Neostávalo nič iné ako vytiahnuť papierovú mapu a pokračovať v ceste dobrým smerom.Druhý pripad je cesta s Bánoviec n./Bebravou do obce Dvorec čo je asi 5 km.Navigácia ma doviedla do obce Velké Chlievany a za obcou otočiť späť a to samé ako v prvom prípade.
    V oboch prípadoch som použil najrýchlejšiu trasu,krátke trasy nepoužívam nakolko naviguje aj cez polné cesty ako som písal minule a nik nevie povedať ako to zrušiť… Mapy mám aktuálne 2019 ale nestoja za nič. To samé robí aj navigácia Sygic.
    Na mapy HERE sa nedá spolahnúť a tým najazdím viac kilometrov.

    Vyslovujem nespokojnosť s mapami.

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.