Forums Eastern Europe Poland korekta geometrii skrzyżowania "ul. Potokowa-ul. Potokowa" – Gdansk

This topic contains 4 replies, has 3 voice, and was last updated by Robert Lotis 5 years, 10 months ago
  • Robert Lotis

    Dzień Dobry,

    Proszę o korektę geometrii skrzyżowania w Gdańsku “ulica Potokowa – ul. Potokowa”
    Na urządzeniach Garmin (mapa CNE 2019.10) uproszczony układ skrzyżowania powoduje, że zamiast komunikatu “skręć w lewo” , otrzymujemy komunikat “skręć w prawo + skręć w lewo”. Naniosłem korektę przez MapCreator ale została odrzucona

    Chciałem załączyć plik – jednak otrzymuję komunikat “HTTP Error”
    Jest skrzyżowanie na trasie od ul. Matemblewskiej do ulicy Słowackiego

    Magdalena Bieniasz

    Dzień dobry,
    Nie widzę Pana zmian które zostały odrzucone, więc nie wiem czy dokładnie zgodnie z Twoją propozycją, ale geometria skrzyżowania została poprawiona.
    Pozdrawiam

    Robert Lotis

    Dzień Dobry,
    nie mogę wysłać załącznika (plik JPG lub PNG) – otrzymuję komunikat HTTP Error.
    Jak rozwiązać problem z podłączaniem załączników ?
    Czy jest możliwie wysłanie załącznika opisującego problem na Pani skrzynkę e-mail ?
    pozdrawiam serdecznie
    Robert

    Marcin Nejman

    Dzień Dobry,

    jeśli posiada Pan materiały, którymi chciałby się Pan podzielić można spróbować je umieścić na HERE Data Supplier Portal
    https://upload.here.com
    Wtedy trafią one do naszych skrzynek e-mail.

    Pozdrawiam
    Marcin Nejman

    Robert Lotis

    Dzień Dobry,
    przed chwilą wysłałem plik JPG z opisem problemu przez Here Data Supplier Portal
    pozdrawiam
    Robert

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.