Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
You must be logged in to reply to this topic.
Forums › Eastern Europe › Poland › korekta geometrii skrzyżowania "ul. Potokowa-ul. Potokowa" – Gdansk
Dzień Dobry,
Proszę o korektę geometrii skrzyżowania w Gdańsku “ulica Potokowa – ul. Potokowa”
Na urządzeniach Garmin (mapa CNE 2019.10) uproszczony układ skrzyżowania powoduje, że zamiast komunikatu “skręć w lewo” , otrzymujemy komunikat “skręć w prawo + skręć w lewo”. Naniosłem korektę przez MapCreator ale została odrzucona
Chciałem załączyć plik – jednak otrzymuję komunikat “HTTP Error”
Jest skrzyżowanie na trasie od ul. Matemblewskiej do ulicy Słowackiego
Dzień dobry,
Nie widzę Pana zmian które zostały odrzucone, więc nie wiem czy dokładnie zgodnie z Twoją propozycją, ale geometria skrzyżowania została poprawiona.
Pozdrawiam
Dzień Dobry,
nie mogę wysłać załącznika (plik JPG lub PNG) – otrzymuję komunikat HTTP Error.
Jak rozwiązać problem z podłączaniem załączników ?
Czy jest możliwie wysłanie załącznika opisującego problem na Pani skrzynkę e-mail ?
pozdrawiam serdecznie
Robert
Dzień Dobry,
jeśli posiada Pan materiały, którymi chciałby się Pan podzielić można spróbować je umieścić na HERE Data Supplier Portal
https://upload.here.com
Wtedy trafią one do naszych skrzynek e-mail.
Pozdrawiam
Marcin Nejman
Dzień Dobry,
przed chwilą wysłałem plik JPG z opisem problemu przez Here Data Supplier Portal
pozdrawiam
Robert
You must be logged in to reply to this topic.