Forums Eastern Europe Hungary Frissítés

This topic contains 1 replies, has 2 voice, and was last updated by Tamás Máthé 5 years, 6 months ago
  • Géza Bakos

    Nem tudom, jó helyen írok-e, és eljut-e a kérdésem ahhoz, akit illet?
    Tönkrement készülékem helyett vásároltam egy új NAVON gps-t. A hozzárendelt (ingyenes) frissítést a napokban sikeresen letöltöttem, és a névjegy szerint a térképek 2018.05.,23 időponti állapotot tartalmaznak ( 2018Q2 verzió)
    A készülék üzenete szerint 2állapota naprakész”
    Ez viszont nem tartalmazza a mellékelt várpalotai elkerülő szakaszt, amely az idei év első félévben már át lett adva, és az Önök itt látható térképén is így szerepel. Az útvonaltervező bevinne a városba, ami végre nem szükséges…

    ( Tönkrement korábbi készülékem januári frissítésében ez a szakasz már félkész állapotban is szerepelt…)

    Kérdésem: mikor, és hogy kerülhet a készülékemre a naprakész állapot ?

    Üdvözlettel
    Bakos Géza
    bakoscad@gmail.com

    Tamás Máthé

    Kedves Géza!
    Köszönjük az észrevételt! A várpalotai elkerülő 2018 márciusában került fel a térképünkre. Előfordulhat, hogy a szoftvergyártó máshogy határozza meg a frissítési dátumot, ahogy az is, hogy a negyedéves elnevezésekben is csúszás van. Egyikre sincs közvetlen ráhatásunk, így a legjobb, amit javasolni tudok, hogy várja meg a következő frissítést.
    Köszönettel:
    Máthé Tamás
    HERE Magyarország

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.