Forums Eastern Europe Serbia Facebook link from here maps

This topic contains 6 replies, has 2 voice, and was last updated by Vlado Markovits 6 years ago
  • Vlado Markovits

    This business Cafe Pizzeria Snezana have official Facebook page, how I can link it to this profile?
    https://www.facebook.com/cafepizzeriasnezana/

    Milica Cica

    Poštovani,

    Zahvaljujemo se na pitanju.

    U ovom trenutku možete dodati samo kontakt informacije poput email adrese, broja telefona ili web adrese.

    Za sva pitanja, na raspolaganju smo.

    HERE Srbija tim

    Vlado Markovits

    Poštovana Milice,

    iako nisam zadovoljan odgovorom zato što neću rešiti problem, svakako hvala ti na odgovoru. 🙂

    Postoji ta unofficial FB stranica koja mi stvara probleme i “krade” sve check in-ove, a mislim da toj stranici daje relevantnost zato što je ta stranica povezana sa HERE mapom.

    Molim vas,
    ako se promeni nešto i da mi (restoran tj pravno lice ) nekim zvaničnim putem možemo da potvrdimo
    koja je naša prava tj oficijelna FB stranica. Ako imate neki sisitem poput Google maps “claim your bussines” opcije molim te reci mi pa da onda započnemo taj proces.

    Hvala još jednom i srdačan pozdrav

    Vlado Markovits

    Poštovana Mlice,

    molim te za pomoć!
    Izgleda da postoji problem na ovoj mapi.

    Kada udjem u editor podaci za restoran Snezana su uredu ali kada sam u onom delu mape koju vide svi
    tu onda na mapi pokazuje Beograd ali adresa je negde u Britaniji (kačim ti sliku u prilogu)
    a onda FB i Instagram preuzimaju te podatke sa ove mape i problem se samo širi dalje..

    Pogledaj gde je pin na mapi a pogledaj adresu (Snezana, KENILWORTH RD, RG23 8JS Basingstoke, United Kingdom)

    Iskreno se nadam da ces mi pomoći da nadjem rešenje za ovaj problem..

    Vlado Markovits
    Vlado Markovits

    Draga Milice,

    bilo bi lepo kad bih dobio neki odgovor..
    Ovaj BUG i dalje postoji..

    Nadam se da cemo zajedno naci nacin da ovo popravimo?

    Lep pozdrav
    ————————————–

    Dear Milice,

    it would be nice if I got an answer ..
    This BUG still exists ..

    I hope we will come together to find a way to fix this?

    Greetings

    Vlado Markovits

    Just print screened.

    Please answer.
    Best.
    V.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)

You must be logged in to reply to this topic.