Forums Eastern Europe Romania DJ709J Grăniceri – Pilu (județul Arad)

This topic contains 3 replies, has 2 voice, and was last updated by Octavian Borcan 1 year ago
  • Alexander B.

    Bună ziua,
    Am rugămintea ca drumul județean Grăniceri – Pilu să fie reprezentat în HERE WeGo cu aceeași culoare ca și restul drumului DJ709J (galben pal).
    Mulțumesc.

    Octavian Borcan

    Salutare Alexander,

    Am trimis spre evaluare colegilor mei verificarea si ridicarea in rang a functionalitatii drumului in harta noastra. La prima vedere pare sa fi fost asfaltat in 2019; ultima trecere si colectare de imagini a noastra in zona Graniceri avand loc in luna octombrie 2018 cand inca era un drum de pamant.
    Multumim pentru semnalare.

    Ganduri bune,
    Octavian

    Alexander B.

    Bună ziua,
    Contrar reprezentării în HERE, DJ709J în interiorul localității Grăniceri în direcția nord-sud în realitate NU parcurge strada „cea mai din est”, ci strada paralelă. Vă rog să vedeți reprezentarea în OpenStreetMap ca să înțelegeți ce vreau să spun.
    Mulțumesc.

    P.S. Chiar nu e nimeni să curețe forumul HERE de spam? În secția „General” e groaznic:
    https://forum.mapcreator.here.com/forums/forum/general/

    Octavian Borcan

    Salut,
    DJ709J in Graniceri – ajustat pe drumul asfaltat acum.
    Forum general – am notificat colegii si vor face o actiune de curatare si monitorizare mai atenta in perioada urmatoare.
    Multumim,
    Octavian

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.