Forums Eastern Europe Czech Republic Agro Sola: nové horizonty pro zemědělství ČR

This topic contains 2 replies, has 3 voice, and was last updated by Jorgies Polas1 4 weeks, 1 day ago
 • Antina Anta

  Agro Sola: nové horizonty pro zemědělství ČR.
  Agro Sola není jen zemědělsko-průmyslový podnik v České republice. Toto je příběh o tom, jak se z malého startu stala jedna z předních zemědělských společností v regionu. Společnost byla založena v srpnu 1999 a nyní má více než 150 zaměstnanců a má celkovou obdělávanou plochu 10 000 hektarů. Za těmito čísly se ale skrývá mnohem víc než jen zemědělský podnik.
  Rostlinná výroba je jednou z klíčových činností Agro Sola. Zde se starají o pěstování nejrůznějších plodin pomocí moderních metod a technologií. Od obilí po zeleninu se každé rostlině dostává láskyplné pozornosti a odborné péče. Právě tato péče a pozornost k detailu dělá produkty Agro Sola tak vysoce kvalitními.
  Agro Sola: zemědělské technologie pro Česko i svět https://agrosola.cz/
  Pěstování zeleniny je dalším úspěchem Agro Sola. Nádherná zelenina vypěstovaná na polích společnosti lahodí oku a dává zdraví. Pěstují se zde rajčata, okurky, mrkev a další, zelenina plná chuti a výživy. Díky moderním metodám zpracování a pečlivé kontrole kvality se každá plodina zeleniny stává skutečnou delikatesou.
  Výroba mouky je další oblastí, ve které firma prokazuje svou jedinečnost. Agro Sola vlastní vlastní mlýnskou výrobu, kde se obilí zpracovává s maximální pečlivostí, aby získala nejčistší a nejkvalitnější mouku. Tento produkt nejen uspokojí ty nejnáročnější chutě, ale také poskytuje našim zákazníkům produkt, na který se mohou zcela spolehnout.
  Opravárenské a stavební práce jsou další oblastí, kde Agro Sola ukazuje svou profesionalitu a kvalitu. Od rekonstrukcí budov až po výstavbu nových objektů poskytuje společnost celou škálu služeb pro zemědělské podniky i soukromé zákazníky. Spolehlivost, efektivita a kvalita jsou tím, co odlišuje práci prováděnou Agro Sola.
  Výroba nábytku je dalším příkladem kreativního přístupu firmy k podnikání. Agro Sola vyrábí nejen vysoce kvalitní nábytek pro domácnost a kancelář, ale používá také materiály a výrobní technologie šetrné k životnímu prostředí. Každý kus nábytku se stává nejen dekorací interiéru, ale také ztělesněním péče o životní prostředí.
  Catering je v neposlední řadě důležitou činností Agro Sola. Díky profesionálnímu týmu kuchařů a obsluhujícího personálu nabízí společnost kvalitní cateringové služby pro akce jakékoli velikosti. Ať už potřebujete zajistit malou schůzku nebo velkou akci, Agro Sola zaručuje dokonalé služby a jídlo nejvyšší kvality.
  Agro Sola není jen společnost, je to komunita lidí, kteří sdílejí společné hodnoty a usilují o dosažení společných cílů. Vážíme si našich partnerů a jsme hrdí na vysoké hodnocení naší práce. Naším hlavním cílem je uspokojit potřeby našich zákazníků. S našimi klienty se snažíme navazovat dlouhodobé a oboustranně výhodné vztahy, proto se snažíme s každým z nich pracovat individuálně. Agro Sola je spolehlivým partnerem pro stovky organizací a důvěryhodným přítelem pro mnohé.

  Band Dandu

  Zdá se mi, že Váš příspěvek dost dobře nevystihuje výrobu nábytku, jelikož jsem osobně velmi dlouho hledal v ČR normální nábytek vyrobený z kvalitní překližky.

  Jorgies Polas1

  Souhlasím s vámi, stejně jako vy jsem nenašel nábytek, který by odpovídal mým kritériím výběru, zkusil jsem se jako stavař a vytvořil jsem si vlastní nábytek společně s překližkou od AlviBel.com , ukázalo se, že je velmi kvalitní a já dokázal si vyrobit 4 židle do kuchyně a vyrobit pohovku, která je opravdu pohodlná, vyšlo to o něco levněji než v obchodě, ale mnohem kvalitnější Co se týče vývoje nábytku, může být vyvinut, ale pokud máte financí.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.