Forums Eastern Europe Hungary 21-es 2×2 sávos

This topic contains 4 replies, has 3 voice, and was last updated by Zoltán Békefalvi 6 years, 3 months ago
  • Zoltán Békefalvi

    Itt dupla körforgalom van már. Forgalom már mely rajta. Utómunkálatok zajlanak.
    Google műholdképen már szépen látszik is.
    Én már rajzolnám! 😉

    Attila Nagy H.

    Kedves Zoltán!
    Köszönjük az értesítést. Kérjük írj róla bejelentést a Map Creatorben a Pontatlan nyomvonal bejelentése funkcióval, hogy eljusson a híre az illetékes munkatársakhoz. Ha további információra lenne szükséged a bejelentés menetével kapcsolatban kérlek keress itt és megírom a szükséges lépéseket.

    Üdvözöl:
    Attila

    Zoltán Békefalvi

    Szia Attila!
    Készítettem a mobil Map Creator-al egy nyomvonal rögzítést. Salgótarján -> Hatvan között a 21-es úton.
    Rögzítette is, el is küldtem. Csak azt nem tudom hogy hová fut be az adat. Ti látjátok azt valahol?
    Itt a szerkesztőben nem tudom előcsalogatni. Reméltem, hogy az új nyomvonalak, körforgalmak legalább egy irányban már láthatóak lesznek.
    Nemrég Mapillary képeket is felraktam. Már ideiglenes engedéllyel használható a IV. építési szakasz még nem 1101 km/h, csak 90. de szinte már átadás előtti pillanatokban vagyunk.

    Üdv. Zoli!

    Tamás Máthé

    Kedves Zoli!
    Attila már nem dolgozik a cégnél, a helyettesítése pedig még nem történt meg. Köszönjük a feltöltéseket és az értesítést. Hogy pontosan hova érkezik be a track, amit feltöltöttél, nem tudom, de most kaptam a map Feedbackedről értesítést. A Mapillary alapján megpróbálják bekódolni a kollégák.
    Üdvözlettel:
    Máthé Tamás

    Zoltán Békefalvi

    Köszönöm a választ Tamás!

    Bízzunk akkor a legjobbakban!

    Üdvözlettel:
    B. Zoli

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.