Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
You must be logged in to reply to this topic.
Forums › Eastern Europe › Bulgaria › Редакторът на карти извежда неправилно съобщение за грешка при номера на улици..
Редакторът на карти извежда неправилно съобщение за грешка при номера на улици, съчетаващи букви и цифри.
Например 11а, 38б и т.н.
Здравейте,
Благодаря за съобщението. Бихте ли могъл да дадете малко повече информация. Къде се появя това съобщение в уеб картата или в мобилното приложение? Кога се появява – при търсене на такъв адрес? Ако може да направите screenshot и да ни го изпратите.
Мерси,
Поздрави,
Екипът на Хиър България
Съобщението се появява в редактора на карти, който се пуска в браузъра.
Добавях ново място на картата.
Прикачам снимка, надявам се да е достатъчно ясна.
Здравейте,
Тук проблемът е във формата. Ако добавите адреса с главно “А” няма да ви даде грешка-“1А” , вместо “1а”
Мерси,
Поздрави,
Екипът на Хиър България
Блоагодаря за пояснението, бихте могли поне да промените съобщението на грешка на нешо от рода на „Използвайте само цифри и ГЛАВНИ букви‟.
Благодаря за предложението. Ще го препратим към IT отдела.
Поздрави,
Екипът на Хиър България
You must be logged in to reply to this topic.