Forums Eastern Europe Poland Witamy!

This topic contains 12 replies, has 8 voice, and was last updated by Maciej Trybek 7 months, 2 weeks ago
  • Szczepan Zurek

Witamy Państwa na forum dyskusyjnym Map Creator.
    Tutaj członkowie naszej społeczności będą mogli zadawać pytania i wymienić porady, wskazówki i pomysły na temat funkcjonowania Map Creatora.
    Nasze forum dotyczy spraw ogólnych, dotyczących funkcjonalności programu i społeczności. Nie powinno służyć do raportowania błędów na mapie – do tego celu prosimy używać funkcji Map Feedback i/lub własnych edycji. Oczywiście, w miarę możliwości będziemy też reagowali na na takie zgłoszenia i nie pozostawimy ich bez odzewu.

Pozdrawiamy i zapraszamy do dyskusji.
    Zespół Map Creator

Marek Kajdas

Witam
    Gdzie można edytować tonaż dróg…… Nawigacja błeęnie ma je zapisane …
    Pozdrawiam
    Marek

Szczepan Zurek

Dzień dobry,
    W tej chwili nie można edytować tonażu w narzędziu Map Creator. Jedyna informacja, jaką można edytować, to czy droga jest dostępna dla samochodów ciężarowych, czy też nie.
    Jeśli na drodze znajduje się znak ograniczenia tonażu, prosimy taką informację zgłaszać poprzez “Zgłoś problem z mapą”. My się tym zajmiemy.

• This reply was modified 1 year, 12 months ago by  Szczepan Zurek.
    Piotr Żurek

Witam,
    Jaki jest czas oczekiwania na przegląd wprowadzonych zmian? Wprowadziłem wiele zmian przede wszystkim na warszawskiej Woli i od kilu dni są w statusie Under Review.

Szczepan Zurek

Dzień dobry,

Czas wprowadzania zmian zależy od wielu czynników, m in. od rodzaju wprowadzonych zmian, kategorii drogi itp. i najczęściej wynosi od kilku dni do kilku tygodni.
    Postaramy się jak najszybciej zweryfikować i wprowadzić do bazy danych Pańskie zmiany.
    Pozdrawiam
    Sz

Marcin Pie

dzień dobry,
    dodałem brakujący fragment obwodnicy Opalenicy miasto w woj. Wielkopolskim 64-330 Opalenica.
    Przebieg drogi widoczny na zrzucie ekranu 222.png oznaczono drogę w czerwonej ramce.
    Proszę o dodanie drogi do HERE Map.

• This reply was modified 1 year, 5 months ago by  Marcin Pie.
    Szczepan Zurek

Doskonale.
    Postaramy się jak najszybciej wprowadzić te zmiany do naszej mapy.
    Pozdrawiam
    Sz

Bartek Florczak

Dobry wieczór. Moja Mazda korzysta z map Here. Wprowadziłem kilka zmian w mojej okolicy, które od kilku tygodni czekają na potwierdzenie. Te poprawki to głównie poprawki kierunków dróg, które są od kilku dobrych lat nieaktualne.
    Czy ktoś z zespołu mógłby sprawdzić/potwierdzić moje zgłoszenia?
    Jak długo czasu może minąć do wydania tych poprawek dla wersji offline map? Tak, żebym miał te poprawki u siebie w nawigacji w samochodzie?

Szczepan Zurek

Dzień dobry,

Postaramy się jak najszybciej wprowadzić zmiany do naszej bazy. Niestety nie jesteśmy w stanie stwierdzić jak szybko zaktualizowana mapa pojawi się w Pańskim urządzeniu. To zależy od wielu czynników, między innymi od tego, jak często Mazda aktualizuje swoje mapy.
    Dziękujemy za informację.
    Pozdrawiam

Artur Winiarski

Dzień dobry.
    Jak poprawić adres Koziegłowy ulica Częstochowska 66. Bo nawigacja prowadzi pod hotel czardasz a powinna prowadzić pod hotel stary młyn.

Szczepan Zurek

Aby uaktywnić menu edycji punktów adresowych, należy kliknąć ten oto przycisk po prawej stronie ekranu:

Artur Winiarski

Od lutego zrobiłem to wiele razy. nawigacja wciąż nie prowadzi dobrze.

Magdalena Bieniasz

Witam,
    zmiany zostały wprowadzone i po aktualizacjach map w urządzeniu nawigacja powinna prowadzić już pod prawidłowy adres.
    Dziękujemy za wkład i pozdrawiamy

Maciej Trybek

Kto może edytować drogi chronione, proszę o informację.

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)

You must be logged in to reply to this topic.