Forums › Western Europe › Netherlands, The › Vreemde routeberekening
-
Martijn W • May 24, 2021 at 4:58 pm UTC
Graag wil ik via dit forum vreemde routeberekeningen melden:
Als ik in Rotterdam vanaf de Burgemeester Le Fèvre de Montignylaan 11 naar de Jasonweg rijdt, wordt ik via de Grindweg gestuurd (zie afbeelding). Via de Argonautenweg zou volgens de routeberekening 1 minuut langer zijn. Dit klopt echter helemaal niet. Het is via de Argonautenweg juist sneller.Alicja HERE • May 25, 2021 at 12:04 pm UTCBeste Martijn,
Bedankt voor het doorgeven! Ik heb het aan mijn collega doorgegeven.
Met vriendelijke groet,
Alicja HEREMartijn W • May 25, 2021 at 12:24 pm UTC@Alicja HERE,
Hartstikke bedankt. Ik heb echter nog een verzoek. Zou je onderstaande vreemde routeberekening aan de collega’s in Frankrijk door kunnen geven. Het betreft de straat Avenue Robert Schuman op het terrein van Disneyland Parijs. Als je vanuit het westen komt en naar Hotel Disney Santa Fe wilt rijden, wordt je op een hele rare manier gestuurd (blauwe lijn), terwijl de snelste manier de rode lijn is. Ik weet dat het volgen van de rode lijn in de werkelijkheid ook mogelijk is. Er zijn geen afslagbeperkingen of eenrichtingsverkeer etc.
Alicja HERE • May 25, 2021 at 12:48 pm UTCBeste Martijn,
Bedankt ook voor deze feedback! Ik ga dit ook zeker doorgeven. Zeker handig!
Bedankt nogmaals,Met vriendelijke groet,
Alicja HERE
You must be logged in to reply to this topic.