This topic contains 3 replies, has 3 voice, and was last updated by Martin Švec 6 years, 4 months ago
 • Rizika Ockovania

  Zdravím, čo sa dá na mapách upravovať? Lebo na mapách sú zakreslené koľajnice prechádzajúce cez vozovku, ktoré tam už roky nie sú a v navigácii to stále upozorňuje na železničný prejazd, poprípade chybné označenie max hmotnosti cez mosty a pod.

  Martin Švec

  Dobrý den,
  v Map Creatoru lze upravovat silnice, body zájmu, adresní body a jejich atributy. Železnice zrovna upravovat nejdou. Dopravní značení jde reportovat tak, že kliknete pravým tlačítkem myši na příslušné místo a zvolíte “Report other map problem”. V případě špatného železničního přejezdu zvolte kategorie “Značky” a poté “Obecná značka”, u špatných maximálních hmotností je tam možnost “Nákladní vozidlo – Značka: omezení váhy”

  • This reply was modified 6 years, 5 months ago by Martin Švec.
  Rizika Ockovania

  Ak kliknem na miesto a zvolím “Report other map problem”, tak kategóriu Značky tam nemám, takže neviem ako ďalej pokračovať. Tak isto mi ani cesty editovať nejdú, nakoľko tlačítko ZADAŤ, k odoslaniu pripomienky je šedé, čiže sa nedá stlačiť

  • This reply was modified 6 years, 4 months ago by Rizika Ockovania.
  Martin Švec

  Omlouvám se, toto je zatím volba, která není dostupná pro externí uživatele. Nicméně máte možnost “Jiné”, kde můžete problém popsat.

  Co se týče druhé otázky velmi doporučuji nastudovat nápovědu (ikona “i” v horní liště), protože přes “Report other map problem” se silnice neupravují. Pokud nebude něco jasné, tak se určitě ozvěte.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.