Forums Eastern Europe Romania Sfarsit strada 1 Decembrie 1918 gresit conectat

This topic contains 12 replies, has 2 voice, and was last updated by Octavian Borcan 6 years, 7 months ago
  • dii maps

    Strada 1 Decembrie 1918 se termina gresit, conectata fiind cu o strada drum rezidential.
    Normal punctul de conectare al Strazii 1 Decembrie 1918 este in Aleea Industriilor cu coordonatele N45.142408, E26.810408.
    Practic in continuarea Strazii 1 Decembrie 1918, este ultimul segment al Strazii Aleea Industriilor, pana la intersectia acesteia din urma cu Bulevardul Unirii

    Octavian Borcan

    Salve, dupa verificari cu datele oficiale denumirea a fost actualizata. Multumim.

    dii maps

    ATENTIE! Nu este vorba numai de denumire ci si de reprezentarea grafica a strazii 1 Decebrie 1918 pe harta!
    Ea trebuie sa fie o linie dreapta si nu curbata in jos catre urcarea pe Pod!!

    dii maps

    Anexat si foto

    Octavian Borcan

    Nu vad atasamentul. E curbata pentru ca asa merge drumul principal fiind cel cu rangul mai ridicat si cu prioritate.

    dii maps

    Salut, In realitate nu este curbat deloc, jonctiunea dintre Aleea Industriilor si 1 Decembrie 1918, fiind mai sus si nu in dreptul intersectiei cu Strada Viitorului.
    Nu pot sa adaug screenshots cu zona respectiva, nu ma lasa aplicatia. Dupa ce o anexez nu apare nimic atasat.
    Incerc sa postez pe Map Creator

    Octavian Borcan

    Inteleg ce zici, am mutat intersectia cu viitorului.

    dii maps

    Trebuie sa ai o linie dreapta pe tot Bulevardul 1 Decembrie 1918. Mai trage in sus de intersectia dintre 1 Decembrie 1918 si Aleia Industriilor.!

    Octavian Borcan

    Colegii mei vor verifica intersectia. Nu este decat o chestie de estetica, neinfluentand cu nimic rutarea.

    dii maps

    din nou nimic modificat!!!
    munca in zadar cu Here!!!!!!!!

    Octavian Borcan

    i-am notificat pe colegii mei sa verifice si sa modifice; inca nu au facut-o; verific maine.

    dii maps

    Reminder

    Octavian Borcan

    rezolvat

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)

You must be logged in to reply to this topic.