Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
You must be logged in to reply to this topic.
Forums › Eastern Europe › Poland › Proszę o wprowadzenie odpowiednich poprawek do mapy
Linki:
https://mapcreator.here.com/mapcreator/51.261382960343326,15.598179953794528,18,0,0 – rondo i drogi dojazdowe
https://mapcreator.here.com/mapcreator/51.244207612835766,15.569181251030102,19,0,0 – rondo i droga z prawej
https://mapcreator.here.com/mapcreator/51.24294103582625,15.577057557802561,19,0,0
Dziękujemy, zajmiemy się koniecznymi poprawkami.
Rondo już otwarte. https://mapcreator.here.com/mapcreator/51.26126043391673,15.599413769941776,18,0,0
Proszę usunąć to coś koślawe.
Informacja z lokalnego portalu o otwarciu https://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=20921
dziękujemy za kolejne informacje. pozdrawiamy
Południowo-wschodnia obwodnica Bolesławca w ciągu drogi 297 od przebudowanego ronda Solidarności (skrzyżowanie z drogą DK94) do ronda przy ulicy Jeleniogórskiej dzisiaj została otwarta na całej długości. Ponawiam prośbę aby w ramach w/w zmian usunąć ten bohomaz (mieliście to zrobić 2 miesiące temu, gdybym miał uprawnienia to już dawno bym to poprawił):
https://mapcreator.here.com/mapcreator/51.26116335113548,15.598856438036847,18,0,0,satellite.here
You must be logged in to reply to this topic.