Forums Eastern Europe Poland Proszę o usunięcie błedów

This topic contains 12 replies, has 3 voice, and was last updated by Szczepan Zurek 4 years, 2 months ago
 • Magdalena Bieniasz

  Dziękujemy, przeglądniemy te edycje i wprowadzimy niezbędne poprawki.

  Jarosław R
  Jarosław R
  Magdalena Bieniasz

  Dziękujemy za informację. wprowadzimy poprawki

  Magdalena Bieniasz

  Panie Jarosławie, jeśli chodzi o północno-wschodnią obwodnicę Bolesławca, to według naszych informacji ma powstać. W naszych mapach znajduje się ona w statusie “W budowie”, co w Map Creatorze pojawia się jako linia przerywana, widoczna przy dużym oddaleniu. Dlatego zmiany te były odrzucane.
  pozdrawiamy

  Jarosław R

  Ta droga nie powstanie w ciągu najbliższych 3 lat to po pierwsze, a po drugie to koślawe rondo i ta nieistniejąca obwodnica jest widoczna w nawigacji samochodowej (wbudowanej) i da się na nią nawigować jeśli zaznaczy się cel na tej drodze, a tak może się zdarzyć jak kierowca widząc ją na ekranie będzie chciał z niej skorzystać. Na tę drogę nie zostały nawet jeszcze zabezpieczone grunty.
  Mam jeszcze pytanie z “innej beczki” czy w Map Creatorze Here jest możliwość awansu na wyższe “poziomy”, chodzi mi o możliwość edycji dróg o wyższych priorytetach.

  Jarosław R

  Czy na to ostatnie pytanie mogę liczyć na odpowiedź?

  Wracając jeszcze do tej obwodnicy. Czy ktoś mógłby poprawić to koślawe rondo (dostosować je rzeczywistych rozmiarów i geometrii), oraz wyprofilować drogi dojazdowe?

  • This reply was modified 5 years, 7 months ago by Jarosław R.
  Jarosław R
  Szczepan Zurek

  W obecnej chwili nie ma możliwości “awansu” na wyższy poziom i możliwości edytowania dróg tzw. wysokiej precyzji. Cały czas pracujemy nad możliwością udostępnienia tej opcji dla użytkowników Map Creatora, ale jest to dość skomplikowane technicznie.

  Jarosław R

  Dziękuję za odpowiedź

  Jarosław R

  Magdalena Bieniasz • September 20, 2018 at 03:01 pm • in reply to: Proszę o usunięcie błedów
  #21321
  Panie Jarosławie, jeśli chodzi o północno-wschodnią obwodnicę bolesławca, to według naszych informacji ma powstać. W naszych mapach znajduje się ona w statusie “W budowie”, co w Map Creatorze pojawia się jako linia przerywana, widoczna przy dużym oddaleniu. Dlatego zmiany te były odrzucane.
  pozdrawiamy

  Post sprzed prawie 2 lat, a tam nic się nie dzieje. Macie błędne dane na temat obwodnicy Bolesławca. Jest ona wykonana tylko jako południowo-wschodnia. Nitka północno wschodnia jest tylko w pobożnych życzeniach włodarzy. Od jakiegoś czasu to, co wprowadziliście (czyli północno wschodnia obwodnica w ciągu DW 297) “prowadzi w nawigacji” po tym nieistniejącym odcinku. To poważny błąd,.
  Poza tym w tym miejscu nie ma skrzyżowania https://mapcreator.here.com/mapcreator/51.25101237623559,15.600679772596663,17,0,0,normal.live jest most nad obwodnicą.

  Podobna sprawa z nieistniejącymi obwodnicami miejscowoći Golnice i Dąbrowa Bolesławiecka – one jeszcze długo nie powstaną.

  • This reply was modified 4 years, 2 months ago by Jarosław R.
  Szczepan Zurek

  Dziękujemy za informacje.
  W naszej bazie danych obwodnica Bolesławca już widnieje jako droga jednopasmowa.
  Golnice i Dąbrowa Bolesławiecka zostaną niezwłocznie zweryfikowane.
  Pozdrawiam
  Sz

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)

You must be logged in to reply to this topic.