Forums › Eastern Europe › Poland › Proszę o usunięcie błedów
-
Jarosław R • September 12, 2018 at 10:00 am UTC
J/w “missing connections” prawdopodobnie ten kto rysował te drogi “ukrył” jedną pod druga (do usunięcia):
https://mapcreator.here.com/mapcreator/51.23812937805337,15.609283541050871,18,0,0
https://mapcreator.here.com/mapcreator/51.2332453209759,15.604246352520732,20,0,0
https://mapcreator.here.com/mapcreator/51.256773284958655,15.609905813542127,18,0,0
https://mapcreator.here.com/mapcreator/51.262557412087205,15.616584513989238,18,0,0Magdalena Bieniasz • September 12, 2018 at 10:27 am UTCDziękujemy, przeglądniemy te edycje i wprowadzimy niezbędne poprawki.
Jarosław R • September 12, 2018 at 9:56 pm UTCCiąg dalszy:
https://mapcreator.here.com/mapcreator/51.3045865774713,15.573740364458217,16,0,0,normal.live
https://mapcreator.here.com/mapcreator/51.28886160830001,15.5971506847402,16,0,0,normal.live
https://mapcreator.here.com/mapcreator/51.265452023622004,15.599661232378196,17,0,0,normal.live
Powyższe ronda i drogi je łączące nie istnieją nawet na planach. Próbowałem to dwa razy usunąć, ale boty wprowadzają z powrotem..Brak połaczeń: https://mapcreator.here.com/mapcreator/51.245723647995504,15.541333915140996,18,0,0
- This reply was modified 5 years, 7 months ago by Jarosław R.
Jarosław R • September 13, 2018 at 8:25 am UTCMagdalena Bieniasz • September 20, 2018 at 6:32 am UTCDziękujemy za informację. wprowadzimy poprawki
Magdalena Bieniasz • September 20, 2018 at 1:01 pm UTCPanie Jarosławie, jeśli chodzi o północno-wschodnią obwodnicę Bolesławca, to według naszych informacji ma powstać. W naszych mapach znajduje się ona w statusie “W budowie”, co w Map Creatorze pojawia się jako linia przerywana, widoczna przy dużym oddaleniu. Dlatego zmiany te były odrzucane.
pozdrawiamyJarosław R • September 22, 2018 at 6:26 pm UTCTa droga nie powstanie w ciągu najbliższych 3 lat to po pierwsze, a po drugie to koślawe rondo i ta nieistniejąca obwodnica jest widoczna w nawigacji samochodowej (wbudowanej) i da się na nią nawigować jeśli zaznaczy się cel na tej drodze, a tak może się zdarzyć jak kierowca widząc ją na ekranie będzie chciał z niej skorzystać. Na tę drogę nie zostały nawet jeszcze zabezpieczone grunty.
Mam jeszcze pytanie z “innej beczki” czy w Map Creatorze Here jest możliwość awansu na wyższe “poziomy”, chodzi mi o możliwość edycji dróg o wyższych priorytetach.Jarosław R • September 25, 2018 at 8:30 am UTCCzy na to ostatnie pytanie mogę liczyć na odpowiedź?
Wracając jeszcze do tej obwodnicy. Czy ktoś mógłby poprawić to koślawe rondo (dostosować je rzeczywistych rozmiarów i geometrii), oraz wyprofilować drogi dojazdowe?
- This reply was modified 5 years, 6 months ago by Jarosław R.
Jarosław R • September 25, 2018 at 8:36 am UTCSzczepan Zurek • September 26, 2018 at 6:36 am UTCW obecnej chwili nie ma możliwości “awansu” na wyższy poziom i możliwości edytowania dróg tzw. wysokiej precyzji. Cały czas pracujemy nad możliwością udostępnienia tej opcji dla użytkowników Map Creatora, ale jest to dość skomplikowane technicznie.
Jarosław R • September 26, 2018 at 9:06 am UTCDziękuję za odpowiedź
Jarosław R • February 22, 2020 at 10:18 pm UTCMagdalena Bieniasz • September 20, 2018 at 03:01 pm • in reply to: Proszę o usunięcie błedów
#21321
Panie Jarosławie, jeśli chodzi o północno-wschodnią obwodnicę bolesławca, to według naszych informacji ma powstać. W naszych mapach znajduje się ona w statusie “W budowie”, co w Map Creatorze pojawia się jako linia przerywana, widoczna przy dużym oddaleniu. Dlatego zmiany te były odrzucane.
pozdrawiamyPost sprzed prawie 2 lat, a tam nic się nie dzieje. Macie błędne dane na temat obwodnicy Bolesławca. Jest ona wykonana tylko jako południowo-wschodnia. Nitka północno wschodnia jest tylko w pobożnych życzeniach włodarzy. Od jakiegoś czasu to, co wprowadziliście (czyli północno wschodnia obwodnica w ciągu DW 297) “prowadzi w nawigacji” po tym nieistniejącym odcinku. To poważny błąd,.
Poza tym w tym miejscu nie ma skrzyżowania https://mapcreator.here.com/mapcreator/51.25101237623559,15.600679772596663,17,0,0,normal.live jest most nad obwodnicą.Podobna sprawa z nieistniejącymi obwodnicami miejscowoći Golnice i Dąbrowa Bolesławiecka – one jeszcze długo nie powstaną.
- This reply was modified 4 years, 1 month ago by Jarosław R.
Szczepan Zurek • March 3, 2020 at 10:24 am UTCDziękujemy za informacje.
W naszej bazie danych obwodnica Bolesławca już widnieje jako droga jednopasmowa.
Golnice i Dąbrowa Bolesławiecka zostaną niezwłocznie zweryfikowane.
Pozdrawiam
Sz
You must be logged in to reply to this topic.