Forums Eastern Europe Bosnia and Herzegovina Pogrešan naziv ulice

This topic contains 7 replies, has 6 voice, and was last updated by ava james 1 year ago
  • Miroslav Milanovic

    Molim vas da promjenite naziv ovog dijela ulice u "Ulica Zmijanjskog odreda" umjesto Miloša Crnjanskog.

    Nikola Malic

    Ne interesuje ih uopšte to. Ja ucrtam u milimetar lokalne puteve koji ne postoje i oni ucrtaju pola a drugu polovinu odbiju. Valjda ja znam bolje od njih kako put izgleda. TomTom je skoro pokrio naš region i već je bolji po tom pitanju. Na sve moje prijave redovno rade izmjene.

    Miroslav Milanovic

    Biće bolje…

    Natalia Vignjevic

    Pozdrav Nikola, Miroslav,

    zbog cijele situacije s virusom imali smo smanjene kapacitete pa je to utjecalo i na prihvaćanje/odbijanje promjena. Sada se to sve lagano vraća u normalu ali svakako preporučam da za ovakve situacije kada je nešto vezano uz ceste pošaljete mail direktno na mene 🙂

    Hvala i pozdrav,
    Natalia

    Dejan Pilipović

    Zašto niko ne upućuje ljude, koji nešto znaju da rade/žele da sami naprave izmjene preko Map Creator ?

    Mihajlo Grubor

    Pozdrav Dejane, i ostali.
    Počeo sam odnedavno da koristim HERE WeGo mape za navigaciju i uočio neke greške. Našao Map Creator, registrovao se i napravio izmene. E sada kako sam nov u ovome interesuje me da li oni te izmene uzimaju u obzir (iako sam nov) i da li primenjuju ispravke i u kom roku.

    Hvala unapred na odgovoru.

    Dejan Pilipović

    Pozdrav, pa teska prica. Skoro kao i na google i fb , tipa prijavis/predlozis izmjenu i to ide u feed za odobravanje i onda je dovoljna jedna budala koja misli da to nije ok i ode sve u propast. Npr. moj rad je bio da sam sva ukrstanja auto puta BL-Gradiska-Doboj koja nisu povezana, oznacio sa podvoznjak ili nadvoznjak , zavisno sta su , jer su bila inace kao obicne raskrsnice sa zabranom sto nema veze sa stanjem i neka budala to nije odobrila tako da sad nemam zelju ni da jednu jedinu gresku ispravim. A oni nek vide kako ce i kom ce davati kredibilitet. Pozdrav

    ava james

    Nice post thanks for sharing this information check this about budgeting ideas

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)

You must be logged in to reply to this topic.