Forums Eastern Europe Romania Paduroiu 4

This topic contains 9 replies, has 2 voice, and was last updated by Enache Sorin 8 months ago
  • Enache Sorin

How long does it make the update map to find the Paduroiu 4?

Octavian Borcan

Salutare. In acest moment in jur de 30 zile pe site-ul wego.here.com, iar pentru aplicatia mobila in jur de 90 de zile.

Enache Sorin

Deci ce am avut de facut s-a “facut”! Putina rabdare si se rezolva. Multumesc!

• This reply was modified 10 months, 1 week ago by  Enache Sorin.
    Enache Sorin

Octavian, se pare ca poate sa dureze mai mult de 30 de zile 🙁

Octavian Borcan

Salutare. E un proces pe care nu-l putem influenta direct noi la nivel local, dar termenul de aproximativ 30 de zile este timpul mediu estimat dat de catre colegii mei la nivel global. Din ce vad eu pe 16.11 a fost efectuata modificarea, fiind validata de mine dupa nici doua ore, iar pe 18.11 modificarea a trecut de toate verificarile si a fost implementata in baza de date,. deci mai verificam peste cateva zile. Multumim.

Enache Sorin

Ok, multumesc de informatie.
    Sarbatori fericite!

Octavian Borcan

Multumim. La fel si tie.

Enache Sorin

Salut

Nici o modificare pana acum!

Octavian Borcan

Salutare. Potrivit raspunsului colegilor mei “Numarul 4 este in baza de date dar nu poate fi gasit in search.” inca; mai asteptam un pic.

Enache Sorin

Gata, acum se gaseste cu search, ideal era ca aplicatia de navigatie sa te duca chiar la adresa cum este in desenul de mai sus (sau la serch dupa website https://wego.here.com), dar este ok si asa

O zi buna!
    Multumesc!

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)

You must be logged in to reply to this topic.