Forums Eastern Europe Croatia Nemogućnost izrade kružnog toka

This topic contains 3 replies, has 3 voice, and was last updated by Natalia Vignjevic 3 years, 7 months ago
  • Ma Ga

    Može li netko pogledati, pokušavam napraviti kružni tok, ali je nemoguće jer prijavljuje neku geometrijsku grešku prilikom razdvajanja ulica Matice hrvatske i Kralja Zvonimira.
    https://mapcreator.here.com/mapcreator/43.053213346596095,17.648395539204586,20,0,0,satellite.here

    • This topic was modified 4 years, 4 months ago by Ma Ga.
    Natalia Vignjevic

    Pozdrav Ma Ga,
    hvala na prijavi ove situacije!
    Provjerili smo u bazi, koliko vidimo kružni tok je sada vidljiv.

    Da li ima još situacija koje bi trebale biti izmijenjene ili nadodane? 🙂
    Jesi li radio/la još neke promjene koje nisu prošle?

    Hvala i pozdrav,
    Natalia

    Ma Ga

    Da, vidljivo je, hvala. Bilo je još nekih situacija koje su mi odbijene. Ne znam točno koje jer sam se zbog svega toga bio “ohladio” od uređivanja. Bilo bi zgodno kad bi se slale obavijesti o odbijenim promjenama (ili to možda već postoji u postavkama ali ne znam gdje), jer ovako ispada puno puta uzaludan trud (odbijena izmjena ili dodavanje novih), a posebno zbog nemogućnosti komunikacije s nekim tko odobrava izmjene, a on je tko zna gdje (na kojem kraju Zemlje).

    Natalia Vignjevic

    Pozdrav,

    nažalost ne postoje notifikacije vezano uz odbijene promjene.
    Predlažem da me kontaktirate na moj mail natalia.vignjevic@here.com pa ću Vam moći dati više informacija vezano uz sam proces provjera/odbijanja promjena.

    Srdačno,
    Natalia

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.