Forums Eastern Europe Serbia Necija neodgovornost!!

This topic contains 1 replies, has 2 voice, and was last updated by Siniša Miklaužić 5 years, 4 months ago
  • Maki Vranje

    Neznam sta vise da vam napisem. Nije samo ovde problem u uredjenju puteva vec po celom kraju! Pogledajte samo najnovije azuriranje u HERE MAP 2018 Q3. Zar su 2. godine malo da se sve ispravi i azurira. Nemozete sastaviti 2 raskrsnice i jedan regionalni put u dva kvartala (q2 i q3) Zar svako moze da udje i da se igra. Nema ni kucnih brojeva, pa zar mislite da imam vremena da setam gradom i da kao ludak u pogledima unosim kucne brojeve koji nakon 4 meseci nestanu jer ih neko nije azurirao. Trudim se da me strpljenje ne izda dok sve ne dovedem u red uz pomoc mnogih prijatelja a posle radite kako znate sa drugima. Zapravo neznam ni kome pisem ovde. niti me je briga vise.. Nemam vremena da se tamo nekome zalim e-mailom. Ako s eovako nastavi nadjite nekog ko poznaje ovaj kraj i teren bolje od mene. J aovo radim jer zelim da nam Srbija bude preciznije dostupnija navigacijom i nista ne trazim za uzvrat. Sve mi se manje i manje ulazi u HERE MAP CREATOR.

    Jovica, Vranje
    joja.99@hotmail.com

    • This topic was modified 5 years, 4 months ago by Maki Vranje.
    • This topic was modified 5 years, 4 months ago by Maki Vranje.
    Siniša Miklaužić

    Poštovani Jovica,
    Ispričavamo se što sve malo kasni, pokušat ćemo sve updejtati što je prije moguće
    Most preko autoputa je nadodan, a sad ću pogledati i ostale vaše promjene u ovom kraju i vidjeti zašto nije prošlo
    Pozdrav,
    Siniša

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.