Forums Eastern Europe Slovakia Kedy sa zobrazia zmeny??

This topic contains 7 replies, has 5 voice, and was last updated by Maroš Marci 1 year ago
  • Marek Gergič

    Dobrý deň, chcem sa spýtať kedy sa zobrazia zmeny v štatistike? Včera som spravil asi 700 zmien a priebežne ich ukladal a v štatistike sa mi to ešte nezobrazilo.

    S. V.

    Dobrý deň, ďakujeme za dotaz, poslali sme Vám aktuálnu štatistiku o počte zmien na uvedený email.

    Maroš Marci

    Dobrý deň pani Verešová,
    chcem sa spýtať na podporu Windows phone pre mapillary. V súčasnosti pre zhotovenie fotiek používam telefón s týmto OS. Fotky mi zatiaľ prechádzajú, ale pri pokuse o prihlásenie do konta v app mi vypíše error a prihlásenie nie je možné.
    Môžem aj naďalej používať uvedený typ aparátu alebo končí podpora a mám nahradiť iným typom.
    Ďakujem za odpoveď.
    Maroš Marci

    S. V.

    Dobrý deň, odporučila by som iOS alebo Android a officiálnu Mapillary aplikáciu. S pozdravom

    ava james

    Nice post thanks for sharing I am glad to see it. check this lightinthebox discount code

    Maroš Marci

    Thanks

    Roman Prysiazhnyi

    Dobrý deň. Akým spôsobom môžem pridať na mapu svoju zubnú ambulanciu Digital Dental Clinic? Dakujem za pomoc.

    Maroš Marci

    Ak chcete pridať Vašu firmu sám, musíte mať vytvorené konto na map creator a potom kliknite v pravo hore cez pridať bod záujmu a viete tak vložiť údaje o Vašej firme.
    Ak chcete môžem pridať Vašu firmu do mapy ja. Pošlite mi na mail maros.mar@zoznam.sk údaje ktoré chcete zverejniť Názov, adresa, telefón a web site. Ja zabezpečím pridanie do mapy cez map creator.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)

You must be logged in to reply to this topic.