Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
You must be logged in to reply to this topic.
Forums › Western Europe › Netherlands, The › Kaartfout in Naviextras kaart 2017Q3 (A9 Gaasperdam) Pioneer
Hoi Alicja,
Ik heb een kaartfout gemeld bij Naviextras en wordt naar jullie toe verwezen. Ik heb eeb kaart update bij Naviextras gekocht van Europa 2017Q3. Maar de op- en afrit op de A9 ter hoogte Gaasperdam Amsterdam Zuid-Oost zijn al weer meer dan een jaar geleden veranderd. Waarom is de kaart niet aangepast naar de huidige situatie. De op- en afrit zijn nu contra met de vroegere situatie. Mvg Bert Zoetebier
Beste Bert,
Bedankt voor je bericht. Wij hebben gecheckt en deze situatie zit correct in ons core map. Helaas weten wij niet welke release Naviexteras verkoopt als Q317. Alleen Naviextras kan jou dit vertellen. Bijgaand een foto van ons proces van edit to integration. Als je ziet, het kan ook lang duren totdat je edit in een product zichtbaar is.
Met vriendelijke groet,
Alicja
You must be logged in to reply to this topic.