Viewing 1 post (of 1 total)
You must be logged in to reply to this topic.
Forums › Western Europe › Netherlands, The › Hof Ter Heide weg in Maarn ligt verkeerd, Halmweg ontbreekt
l.s.,
Ik heb al meerdere keren wijzigingen geprobeerd door te geven maar dat lijkt of niet te werken, ik doe iets verkeerd of er wordt niets mee gedaan?
De Halmweg in Maarn staat niet op de kaart. De Halmweg staat aangegeven als de Hof Ter Heide Weg en dit is fout. Bovendien staat de Hof Ter Heide weg als een doorgaande weg op de kaart wat ook niet klopt.
De Halmweg heeft postcode 3951 LP.
Dit alles is te valideren bij het kadaster / via de BAG viewer, link: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?searchQuery=halmweg&resultOffset=0&objectId=1581200000109903&geometry.x=154677.213&geometry.y=452230.776&zoomlevel=6&detailsObjectId=1581010000033767
Google Maps heeft het wel goed op de kaart staan. Ik zie het ook correct in Map Creator maar helaas niet op de echte kaart.
You must be logged in to reply to this topic.