Forums › Eastern Europe › Hungary › Hiányosság
-
László Régi • October 27, 2018 at 12:08 pm UTC
T. Cím!
Egy apró (nem is annyira), ám bosszantó hiányosságot szeretnék jelezni. A Várpalotát elkerülő út nem létezik a készüléken található térképen (Elvileg a legfrissebb 2018 Q2 Here), de a creatorban megtalálható. Ez mikor kerül feltüntetésre? A térkép IGO Primo NextGen, regisztrált szoftver alatt fut. Ugyanez a helyzet a Hódmezővásárhelyt elkerülő 47-es úttal is. Ez azért is bosszantó, mert Romániában az épülő A1 autópályára tervez a szoftver (Margina és Déva közötti szakaszról beszélünk), de a Magyarországon legalább fél éve átadott szakasz nem is létezik a térképen. Köszönöm megtisztelő válaszukat.
- This topic was modified 5 years, 6 months ago by László Régi.
Tamás Máthé • October 31, 2018 at 5:24 pm UTCKedves László!
Köszönjük észrevételét!
Mind a várpalotai, mind a vásárhelyi elkerülő 2018 márciusában lett bekódolva az adatbázisunkba. mindkettő az általunk Q3-2018-nak nevezett frissítésben található. Hogy melyik szofterszolgáltató mikor adja ki a frissítést, arra sajnos nincs ráhatásunk.
Üdvözlettel:
Máthé Tamás
HERELászló Régi • November 13, 2018 at 8:08 pm UTCKöszönöm. Még egy nem is annyira kicsi hiányosság, ami egy kamionos GPS esetében (amit én is használok) nem elhanyagolható. Az East Gate Ipari park nem szerepel a térképen. Képet csatoltam. Az önök műholdas képén is látszik.
- This reply was modified 5 years, 5 months ago by László Régi.
Tamás Máthé • November 28, 2018 at 1:24 pm UTCKedves László!
Az ipari park poligonját hozzáadtuk. A POI már korábban is fent volt. Köszönjük az észrevételt!
Üdvözlettel:
Máthé Tamás
You must be logged in to reply to this topic.