Forums Eastern Europe Hungary Frissítés

This topic contains 5 replies, has 5 voice, and was last updated by HERE Map Creator Konstantina Kokkalis 4 years, 6 months ago
  • László Régi

    Üdvözletem!

    1. Mikor várható az új frissítés? 2018 Q4 a legfrissebb, de akárhogy is nézem, már a 3 negyedév fut ebben az évben.
    2. Egy észrevételem van. Romániában a Margina – Déva közötti A1 autópálya szakasz nincs kész, és ahogy láttam, idén nem is lesz, de a készülék egyfolytában arra az útra tervez.
    3. A 7-es főút Martonvásár – M6 autópálya közötti szakaszát lekorlátozták 7,5 tonnásra (kivétel célforgalom).

    • This topic was modified 4 years, 10 months ago by László Régi.
    Mátyás Bódi

    Kedves László!

    Pontonként válaszolnék;

    1. Jelenleg 2019. május eleji állapotok szerinti térképi állomány érhető el a HERE WeGo felületén.
    Kérdés, hogy melyik felületen tapasztalta ezt?
    2. A HereWeGo mobil alkalmazás felületén az említett A1-es romániai autópálya szakasz le van zárva. Sem az Android sem pedig az iOs verzión nem tudtuk reprodukálni ezt a hibát.
    3. Köszönjük szépen az észrevételt. Kollégáim már frissítették az adatbázist.

    Mégegyszer nagyon szépen köszönjük az észrevételeit!

    Üdvözlettel,
    Bódi Mátyás

    László Régi

    1. Nem a Here Wego-t használom és nem is mobilt használok, hanem egy androidos GPS készüléket Igo Primo Next Gen alkalmazással, elvileg élettartam frissítéssel. A térképet a Naviextras-ról frissíteném, ha elérhető lenne a legfrissebb (ha van), de, mint említettem ott a 2018Q4 a legfrissebb. Mellékeltem egy ma készített képernyőképet, ahol látható.
    2. Tisztában vagyok vele, hogy le van zárva(pontosabban meg sem nyitották), azért jeleztem, de a készülékem akkor is arra tervez, mert a térkép még mindig a 2018Q4-es. A navigációs szoftvert azóta 2-szer is frissítették, de a térképet még azóta sem.
    Tisztelettel: Régi László

    Katalin Sipőcz

    Kedves László!

    Az Ön által említett és használt software az NNG gondozásában (iGo) kerül fejlesztésre. Nekünk semmilyen ráhatásunk nincs rá, hogy ők azt milyen gyakorisággal frissítik.

    Üdvözlettel,
    Bódi Mátyás

    Péter Ragasits

    Én is szintén androidos gps-en Igo Primo Nextgen Teljes Europa térképpel élettartam frissítéssel próbálok oda találni a kitűzött célhoz..

    HERE Map Creator Konstantina Kokkalis

    Kedves Péter!
    Köszönjük a megkeresését! Kérjuk, hogy a térképi hibákat az alábbi módokon szíveskedjen bejelenteni:
    1. A wego.here.com oldalon, a jobb alsó sarokban a “Visszajelzés” gombot használva, majd kattintson a “Térképhiba jelentése” opcióra.
    2. A mapcreator.here.com oldalon, ha rendelkezik felhasználói fiókkal, a következőképpen jelenthet be térképhibát:
    a. Navigáljon a hiba helyére, és a térképet szerkesztéssel javíthatja;
    b. Navigáljon a hiba helyére, zoom-oljon, és a pontos helyre klikkelve jobb egérgombbal, válassza a “Report other map problem” opciót;
    c. A jobb alsó sarokban klikkeljen a “Feedback” gombra, majd válassza a “Report another problem” opciót.
    A fent említett lépésekről képeket mellékelünk.

    Köszönjük a hozzájárulását!
    Üdvözlettel:
    Konstantina Kokkalis

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

You must be logged in to reply to this topic.