Forums › Western Europe › Norway › "Fahlstrøms terrasse" kommer ikke opp ved søk
-
Kaj Hejer • April 13, 2021 at 11:25 am UTC
Jeg ser den på kartet, men den dukker ikke opp ved søk i søkfeltet på https://mapcreator.here.com/
Kaj Hejer • April 13, 2021 at 11:27 am UTCI kartet som vises øverst i denne posten heter den “Dagalistien”, men på https://mapcreator.here.com/ heter den “Fahlstrøms terrasse”. Se vedlagte skjermskudd.
Ben (HERE Moderator) • April 13, 2021 at 3:50 pm UTCHei Kaj
Jeg har nettopp godkjent endringene dine på denne lenken akkurat nå.
Den siste veigetometrien vises på mapcreator.here.com, og når den er godkjent, vises den på wego.here.com etter et par uker eller mindre. Dermed blir lenken Fahlstrøms Terrasse i våre publiserte data.
Dette er oversatt fra engelsk, så beklager eventuelle feil!
Takk
Ben
Kaj Hejer • April 13, 2021 at 6:14 pm UTCFlott, takk for hjelpen!
-Kaj 🙂
Kaj Hejer • May 18, 2021 at 5:39 pm UTCThanks for helping me with this!
I still can’t find “Dagaliveien” in Oslo or “Fahlstrøms terrasse” in Oslo on https://mapcreator.here.com/2021.04.01/.
-Kaj 🙂
- This reply was modified 2 years, 11 months ago by Kaj Hejer.
Kaj Hejer • June 1, 2021 at 5:21 am UTCCan anyone here help me with getting my changes described above visible at https://mapcreator.here.com/2021.04.01/?
Thanks 🙂
Ben (HERE Moderator) • June 4, 2021 at 1:20 pm UTCHi Kaj
Good news! The two streets Dagaliveien and Fahlstrøms Terrasseare appear on the published HERE map at https://wego.here.com/?map=59.95414,10.68967,18,normal . The road geometry updates first and in time the search box will find these roads as well.
Thanks, Ben
You must be logged in to reply to this topic.