Forums Eastern Europe Czech Republic Držte se vlevo

This topic contains 3 replies, has 3 voice, and was last updated by Claire Losterbien 3 weeks, 2 days ago
  • Pavel Kosina

    Předevčírem, na cestě z Plzně do Chomutova přes vesnice (protože je hodně uzavírek), mi to asi 3x, většinou ve vesnici hlásilo, že se mám držet vlevo, přičemž ta odbočka vpravo byla nějaká zanedbatelná prašná polňačka. Byly to vesnice Tlučná, pak Za Žihlí a za Očihovem. Je to chyba, nebo mohu něco v mapcreatoru nastavit, aby se toto nedělo, protože je to děsně matoucí. U jiných, podobných odboček, i významnějších, toto nebylo, když jedete po hlavní.

    —————–
    A most/hráz přes Nechranice je uzavírka, viz příloha, prosím o zanešení do map, aby když si plánuji na mobilu trasu, tak aby mě to tamtudy nevedlo. Je to dost obíždka, která mohla být daleko menší, než když bych již z dáli jel jinak.
    ——————

    Děkuji.

    • This topic was modified 4 years, 6 months ago by Pavel Kosina.
    Pavel Kosina

    Tak tu uzavírku jsem již do mapcreatoru zadal. Nějak jsem pořádně nedokázal označit celou hráz (je to dělené na několik částí), jen to tedy jen z jedné strany, ale snad to bude stačit. Také jsem se napoprvé spletl v datumu, takže jsem to dával dvakrát po sobě, ale snad je to také ok.

    Marie Sitrova

    Dobrý den,
    Momentálně běžný uživatel Map Creatoru nemá možnost měnit a tím pádem ovlivňovat všechny atributy, které se podílí na celkové navigaci. Navíc hlášení o směru navigace je výsledkem kombinace více atributů kódovaných na lince, včetně interpretace samotného systému navigace. Proto nelze jednoznačně vyhodnotit, co přesně je zodpovědné za chybové hlášení. Zkoušeli jsme projít města, která jste zmínil, ale na evidentní chyby jsme nenarazili.
    Moc by nám pomohlo, kdybyste mohl místa s chybovým hlášením blíže specifikovat.
    Co se týče uzavírky, kódování je v pořádku.
    Děkujeme za Vaše připomínky

    Claire Losterbien

    Nevidím tam žádné chyby v češtině. Nejdříve mi to ukazovalo symbol dvojplamen ale už to zmizelo.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.