Forums Eastern Europe Romania Denumire corecta "Strada Patriei"

This topic contains 4 replies, has 2 voice, and was last updated by Octavian Borcan 6 years, 6 months ago
  • dii maps

    Denumire corecta "Strada Patriei"

    Octavian Borcan

    Rezolvat. Multumim. Aici ne-am lovit de un bug deoarece am tot corectat denumirea de strada in Patriei, iar dupa o anumita perioada revenea la denumirea anterioara.

    dii maps

    In zona asta pe ultima editie a hartii Here 2017.Q2_170503, rutarea este defectuoasa. De ce spun asta?
    Exemplu.
    Ca sa rutez din punctul Intersectie Strada Independentei cu Strada Patriei, pana in punctul de intersectie Strada Patriei cu Bulevardul Nicolae Balcescu, rutarea nu este facuta de-a lungul strazii Patriei, ci dreapta pe Bulevardul Unirii pana la intersectia acestuia cu Bulevardul Balcescu , apoi pe Bulevardul Balcescu pana la intersectia acestuia cu Strada Patriei.
    Am folosit pentru rutare toti parametrii existenti(Rapid, Scurt, Economic) si rutarea este aceeasi.
    Tot pe Map Creator, la momentul in care am notificat referitor la Strada Patrei, am sesizat o notificare de genul, “Rutarea nu este posibila cu aceste setari, verificati conexiunile drumului”.

    Octavian Borcan

    salve. am trimis colegilor mei spre investigare. multumim.

    Octavian Borcan

    Problema a fost rezolvata.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.