Forums Eastern Europe Slovakia Chyba v mapovych podkladoch pre Garmin Europe 2022.0 obsahuje prepojenie D1/D4?

This topic contains 2 replies, has 3 voice, and was last updated by ava james 1 year ago
  • Michal Keracik

    Dobry den,

    Aktualizoval som mapy v Hodna HRV cez Garmin Express na verziu 2022.0 a nachadza sa tam neexistujuca krizovatka/prepojenie medzi D1 a D4 ktore nebude vybudovane este niekolko rokov. Na webe garmin.sk ma odporucili na Here

    To prepojenie sa tam nielenze nachadza ale aj sa tvari ako normlane “otvorene” a teda tadial naviguje.

    Jedna sa o chybu v podkladoch?

    Robert Melicharek

    Dobrý deň,

    Prepojenie D1 a D4 je stále vo výstavbe. Je možné že sa jedná o chybu v podkladoch nakoľko ako určite viete informácie o otvorení tejto križovatky sa vyvýjali v čase. Križovatka mala byť pôvodne otvorená s celým obchvatom D4/R7. Takto sme to mali v minulosti aj v podkladoch, kedy bol predpokladaný dátum otvorenia koniec tohoto roka. Je treba povedať že dátum otvorenia sme v dátach posúvali tak ako sa zverejňovali informácie. Momentálne máme križovatku zavrenú do 9/2023. Bohužiaľ pri mapových podkladoch do automobilov treba rátať s určitým časovým posunom od momentu kedy spoločnosť HERE vydá mapu po moment, kedy sú dáta dostupné koncovým zákazníkom. Toto oneskorenie súvisí s postprocesingom zo strany našich zákazníkov ako napríklad Garmim, pričom tento proces spoloňosť HERE nedokáže ovplyvniť. Tak sa mohlo stať, že Vaše dáta obsahovali ešťe informáciu o predpokladanom otvorení spomínanej križovatky 10/2021. A keďže v čase vydania mapových podkladov bol zrejme vyšší dátum tak sa celá križovatka správa ako otvorená. Ako som spomínal križovatka je momentálne v mapových podkladoch spoločnosti HERE uzatvrená do dátumu 9/2023 a navigácia funguje správne.

    ava james

    Nice post thanks for sharing I am glad to see it. check this lightinthebox discount code

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.