Forums Eastern Europe Bosnia and Herzegovina autoput vs magistrala

This topic contains 6 replies, has 5 voice, and was last updated by Claire Losterbien 3 months, 1 week ago
  • Mladen Savić

    Veći broj magistralnih puteva je kategorisan kao autoput.
    Postoji li neki specifičan razlog za to?

    Goran Macura

    Pozdrav, evo i ja da se pridružim, pa da pitam postoji li razlog za takvu kategorizaciju?
    Recimo ovaj put je jasno kategorizovan kao magistralni put i ograničenje brzine je 50 kmh.

    Natalia Vignjevic

    Pozdrav dečki,

    prvenstveno Mladen isprika što do sada nije bilo odgovora, očito je ovo pitanje negdje promaknulo…
    Postoje neka pravila i specifikacije prema kojima se određuju vrste cesta u firmi. Konkretno u ovom slučaju ova cesta je označena u rozoj boji kao Highway, i biti će tako sve dok se ne otvori autocesta prema Hrvatskoj. To je cesta najveće važnosti i ona mora uvije biti povezana (dakle roze ceste uvijek moraju biti povezane, da smo promijenili još neotvorenu autocestu, roza boja bi se prekinula tj cesta nije spojena sa drugom cestom velike važnosti). Znam da to nije baš logično jer je ovo što je sada rozo zapravo magistralna cesta sa ograničenjem od 50km/h ali jednom će se to promijenitit… Isto tako ste vjerojatno promjetili da ceste male važnosti spadaju pod residental road. Kolege u bazi imaju puno više atributa prema kojima se ceste klasificiraju, ali ovo je karakteristična situacija samo za MapCreator.
    Nadam se da sam uspjela pojasniti, ako imate bilo kakvih nedoumica ili pitanja, javite se 🙂

    Puno pozdrava,
    Natalia

    Mladen Savić

    Natalia, hvala na pojašnjenju.
    Tvoje zalaganje je, bar za mene, jedini razlog zbog koga sam i dalje ovdje.

    Natalia Vignjevic

    Pozdrav dečki,

    Mladen puno hvala 🙂
    Znam da sustav nije idealan, ali trudimo se koliko možemo da ga popravimo… Zato hvala vam obojici što doprinosite svojim editima, imate našu punu potporu!

    Puno pozdrava iz Zagreba,
    Natalia

    ava james

    Nice post thanks for sharing this information check this about budgeting ideas

    Claire Losterbien

    Typically, your dream about surviving a car crash signifies your strong will and patience in life.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)

You must be logged in to reply to this topic.