Forums › Western Europe › Belgium › Aanpassingen worden niet geaccepteerd
-
Daan Tamsyn • March 29, 2023 at 2:08 pm UTC
Beste moderators van Mapcreator.
Ik probeer dit rondpunt al zeker meerdere jaren om te zetten naar een kruispunt, en elke keer worden mijn aanpassingen niet geaccepteerd.
Er zijn andere plaatsen waar ik ook al verschillende aanpassingen maanden en zelfs jaren probeer door te voeren maar ze komen er niet in. Ik woon daar, ik ken de situatie want rij er elke dag voorbij.
Als nummer 10 in Belgie verwacht ik toch dat ik al wat geloofwaardigheid heb opgebouwd. Daarbovenop gebruik ik zowel mijn eigen ogen als Google streetview beelden om zeker geen foute aanpassingen in te geven.Wat is het nut van een community als er niet geluisterd word?
Ik begin dit stillaan beu te worden. Ik wil jullie helpen maar het is ontzettend moeilijk zo.Daan
Jens Jakobus van den Hout • March 30, 2023 at 7:38 am UTCGoedemorgen Daan,
Bedankt voor je bericht! We begrijpen de frustratie erg goed, en zijn momenteel druk bezig om het moderatieproces te verbeteren zodat de graad van autointegratie van de edits van onze community hoger wordt. Zeker voor ervaren gebruikers zoals jij.
Betreft het specifieke geval, hier ligt inderdaad geen rotonde. Ik ga hier mee aan de slag en zal er zonodig een intern ticket voor openen.
Vriendelijke groeten,
JensDaan Tamsyn • December 21, 2023 at 10:19 am UTCNog steeds een rotonde, en mijn wijzigingen worden elke keer geweigerd.
Wanneer komt het nieuwe moderatieproces? Ik heb veel straten te bewerken sinds (recente) heraanleg maar ze worden keer op keer geweigerd.
Kijken de moderators soms naar de satellietbeelden?Daan
Jens vandenhout • December 22, 2023 at 9:21 am UTCGoedemorgen Daan,
Bedankt voor het melden! Ik heb een nieuw ticket aangemaakt om de rotonde uit onze kaarten te laten halen en de situatie te corrigeren. De moderatierichtlijnen zijn inmiddels aangepast, waardoor meer edits van gebruikers met een relatief goede TrustCategory automatisch worden geaccepteerd – echter, edits op beschermde hoge precisie wegen (waar deze rotonde onder valt) worden nog wel handmatig gemodereerd.
Fijne feestdagen gewenst en vriendelijke groeten,
Jens van den HoutJens Jakobus van den Hout • January 11, 2024 at 8:03 am UTCGoedemorgen Daan,
De rotonde is inmiddels verwijderd en de situatie gecorrigeerd, nogmaals bedankt voor het signaleren!
Vriendelijke groeten,
Jens van den Hout
You must be logged in to reply to this topic.