Forums › Eastern Europe › Bulgaria › Разменени имена
-
George Rashev • May 3, 2020 at 2:55 pm UTC
Забелязвам, че имената на габровските села Райновци и Михайловци са разменени – с. Райновци е означено като Михайловци и обратно. Всъщност Михайловци е само махала на Райновци, на едно отклонение без изход,. За сравнение може да се види Google Maps. (https://www.google.bg/maps/@42.8986954,25.1867173,15.21z?hl=en)
Dimitar Trenkov • May 13, 2020 at 9:14 am UTCЗдравейте Георги,
Благодарим за информацията. Променяме имената в картата както вие ни обърнахте внимание.
Поздрави,
Екипът на HereGeorge Rashev • May 17, 2020 at 12:24 pm UTCЯвно е необходимо време между „променяме“ и „променихме“. Чакам.
Поздрави!George Rashev • June 1, 2020 at 8:44 am UTCМомчета, айде още малко!
(1) На оправената карта (https://mapcreator.here.com/feedback:4194368/?q=feedback-id:4194368&l=42.8966,25.1871,18,normal) още седи предупреждението за „wrong attributes“, махнете го;
(2) При намаляване на мащаба с 3 стъпки отново се появява грешното именуване (на 4-тата стъпка, вече на англ., пак е добре)
Поздрави!Dimitar Trenkov • June 17, 2020 at 10:52 am UTCВсичко беше променено още тогава. Не би трябвало да виждате старото име вече.
Благодаря за информацията.
Поздрави!George Rashev • June 17, 2020 at 12:51 pm UTCПрав сте за мобилната версия, не бях я погледнал. Аз говоря за десктоп версията, за която продължавам да съм прав…
Dimitar Trenkov • June 24, 2020 at 10:34 am UTCПредупреждението е премахното. Проблемът с имената е всъщност с имената на улиците не на селата.
Би трябвало да се оправи скоро.
Поздрави!George Rashev • June 24, 2020 at 3:56 pm UTCМай стана, тенкс! Да, имената на улиците, но това е доста странно – означени са с името на селото, но всъщност улиците са или безименни, или си имат някакви имена. Ако не съм ви омръзнал,нека да отбележа още една грешка – с. Смиловци се намира малко преди Гъбене, вляво от Райновци (а не вдясно, както е сега – сегашното му положение е част от Райновци). Линк от гугълската карта: https://www.google.bg/maps/place/%D0%A1%D0%BC%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D1%86%D0%B8/@42.9026742,25.1777159,14.44z/data=!4m5!3m4!1s0x40a9126ceda36f8d:0x6e736dfb64ef0d1!8m2!3d42.9045948!4d25.1790081
Поздрави!Dimitar Trenkov • July 8, 2020 at 10:52 am UTCБлагодарим за информацията за новата грешка. Ще бъде оправено както предлагате.
Оносно имената на улиците. Ако няма имена на улици в реалноста, се използва името на селото, защото адресите се водят на името на селото.
Поздрави!- This reply was modified 3 years, 9 months ago by Dimitar Trenkov.
- This reply was modified 3 years, 9 months ago by Dimitar Trenkov.
George Rashev • July 8, 2020 at 1:00 pm UTCБлагодаря! Забелязах тази грешка (Михайловци, Райновци, Смиловци) и в други карти, напр. в Bing. Явно е ползвана някаква обща грешна „подложка“, Ако тя можеше да се поправи, навсякъде ще е оправено. Е, свършихме добра работа.
Приятен ден!- This reply was modified 3 years, 9 months ago by George Rashev.
Dimitar Trenkov • July 16, 2020 at 12:45 pm UTCБлгодаря за информацията. Грешката е оправена. В картата на Bing се ползват данни на Here и ще бъде ъпдейтната след време.
Приятен ден!
You must be logged in to reply to this topic.