Forums Eastern Europe Bulgaria Затворена улица/ ремонт

This topic contains 1 replies, has 2 voice, and was last updated by Aleksandar Todorov 5 years, 6 months ago
  • Евгени Андреев

    Здравейте, опитах се да потърся опция за включване на затворена улица / ремонт, но не можах да намеря.
    Можете ли да ме ориентирате?
    Промених улицата, че не може да се използва от превозни средства в момента, което е и реалната ситуация.
    Но според мен ще е по-добре да има опция да се избира, че в момента е затворена.

    Мястото е зад Grand Mall Варна.

    Поздрави,
    Евгени

    Aleksandar Todorov

    Здравейте г-н Андреев,

    Преди всичко извинявайте, че едва сега отговаряме. Разбирам, че отговорът е с голямо закъснение, но все пак. За съжаление в програмата можем да „затворим“ път/улица поради причина – ремонт, само ако срокът на ремонтните дейности е по-дълъг от шест месеца. Това ограничение се налага от спецификата на актуализация на картата и приложенията и пускането им на пазара. Т.е., ако бяхме „затворили“ въпросната улица в края на юли, тази промяна щеше да се появи в приложенията след три месеца, когато, се очаква ремонтът да е приключил. Не съм сигурен дали все още е затворена? Съжалявам за причиненото неудобство.
    Ще се радвам и в бъдеще да ни пишете отново при установени пропуски и грешки в картата на HERE. Ние ще се стремим да ги коригираме възможно най-бързо.

    Поздрави от екипът на HERE България.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.