Forums Eastern Europe Greece Καλώς ήλθατε στο Φόρουμ του HERE Map Creator!

This topic contains 9 replies, has 3 voice, and was last updated by Vas Pag 6 years, 9 months ago
  • HERE Map Creator Team

    Καλώς ήλθατε στο Φόρουμ του HERE Map Creator, όπου μπορείτε να δημοσιεύσετε ερωτήσεις και να ανταλλάξετε συμβουλές και ιδέες σχετικά με το Map Creator.

    Petros Petrichos

    Μπράβο σας!!!
    Είναι σημαντικό να γράφουμε στα ελληνικά οι χρήστες των χαρτών HERE, όπως επίσης και η παρουσία της HERE Ελλάδας στο φόρουμ, με τις άμεσες απαντήσεις στα ερωτήματά μας.

    Petros Petrichos

    Πώς μπορούμε να τροποποιήσουμε τη γεωμετρία σε οδό υψηλής ακριβείας;
    Πχ. https://mapcreator.here.com/mapcreator/39.33267791895466,20.91727749437331

    • This reply was modified 6 years, 10 months ago by Petros Petrichos.
    HERE Map Creator Team

    Αρχικά επιλέγετε το σημείο που επιθυμείτε να τροποποιήσετε, στην συνέχεια επιλέγετε ”Αναφέρετε μη ακριβή γεωμετρία”/“report inaccurate geometry”, κάνετε την αλλαγή στον χάρτη και στην συνέχεια αν επιθυμείτε προσθέτετε λεπτομέρειες ή/και κάποιο αρχείο ή image στο “Αναφέρετε ένα πρόβλημα στο χάρτη/report a map problem” και τέλος πατάτε “Υποβολή/Submit”. Η πληροφορία αξιολογείται και αν η αλλαγή υφίσταται στην πραγματικότητα τότε η αλλαγή περνάει στους χάρτες μας.

    Petros Petrichos

    Σας έχω επισυνάψει στο παραπάνω ποστ μου και φωτογραφίες σε .jpg & .png. Εσείς τις βλέπετε; Εγώ τις δικιές σας τις βλέπω (στο παραπάνω ποστ σας), αλλά τις δικιές μου όχι.
    Τί δεν κάνω σωστά;

    Ευχαριστώ

    HERE Map Creator Team

    ΟΙ φωτογραφίες σας δεν εμφανίζονται. Δοκιμάστε πρώτα να εισάγετε το κείμενο και μετά να ανεβάσετε τις φωτογραφίες. Ευχαριστώ.

    Petros Petrichos

    Δοκιμαστικό κείμενο για ανέβασμα φωτογραφίας.
    Φαίνεται η φωτογραφία;

    Petros Petrichos

    test

    Petros Petrichos

    test2

    Vas Pag

    Δεν εμφανίζεται

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)

You must be logged in to reply to this topic.