Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
You must be logged in to reply to this topic.
Forums › Eastern Europe › Czech Republic › Tranzitní routing přes “Průjezd zakázán”
Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, co je příčinou, že HERE WeGo Route Planner nabízí tranzitní trasu přes ulice s označenou restrikcí “Vjezd pouze pro místní vozidla”. Na vjezdech do oblasti jsou osazeny zákazové značky “Průjezd zakázán – tranzit do ulice U Plynárny” (z jihu “Průjezd zakázán – tranzit do ulice Moskevská”). Snapshot z nabídky trasy přikládám + fotky zákazových značek (jedná se o rezidenční zónu v Praze) . Děkuji za vysvětlení.
Dobrý den,
ověřili jsme kódování v db, které by bylo jako jediné možnou příčinou špatné navigace.
Kódování zákazových značek v db je tak, jak jste ho popsal a vyfotil. Ještě jsme zkoušeli kontrolovat výstup v naší mapové aplikaci HERE WeGo Route Planner a výsledek nám ukázal, že pokud se chceme navigovat autem, jediná možná trasa je přes ulici Bohdalecká. Trasa, kterou jste popsal ve svém příspěvku je jedna z možných navrhovaných, ale jen pro pěší (viz přiložené obrázky).
Což by mohlo vysvětlit, proč vidíte tuto trasu jako navrhovaou variantu.
S pozdravem,
Marie Šitrová
You must be logged in to reply to this topic.