Forums Eastern Europe Slovakia Configurátor Here

This topic contains 2 replies, has 3 voice, and was last updated by ava james 1 year, 1 month ago
  • Ján Fašanga

    Dobrý deň, prosím aký význam má váš konfigurátor HERE.Posledne som upravil cestu č. 3535 medzi obcami šapinec a Kožany ktorá je v dezolátnom stave,zjazdná len pre traktory a nákladné autá.Dnes je to opäť po starom.Mám navigáciu Columbus MIB 2,5 s mapami HERE 2019 ma napriek zlej miestnej komunikácii (miestami s hlbokými jamami ) naviguje a v Infotainmete nie je možnosť vypnutia takýchto nezjazdných trás.Toto neni jediný prípad.
    K čomu sú mapy ktoré navigujú na cesty kde hrozí poškodenie vozidla ?
    ďakujem

    https://forum.mapcreator.here.com/forums/forum/region_eeu/svk/

    Robert Melicharek

    Dobrý deň pán Fašanga.

    Ďakujeme že nám pomáhate udržiavať naše mapy aktuálne. A aj vďaka vašim zmenám sme upravili našu databázu a to hlavne povrch vozovky bol zmenený na nespevnený v kritickom úseku spomínanej cesty. Bohužiaľ ak v skutočnosti na ceste nie je zákaz vjazdu alebo inak obmedzený vjazd vozidiel a je stále zjazdná, tak ju podľa špecifikácie stále musíme mať v databáze. Po zmene časti cesty na nespevnenú by Vás vaša navigácia už nemala navigovať po tejto trase po vypnutí trasovania po nespevnených cestách. Žiaľ aj ked naše mapy vydávame na pravidelnej týždňovej báze, treba počítať s určitým časovým posunom od kedy my zmeníme mapu a spomínaná zmena sa objavý vo vašej navigácii. Záleží to aj na skutočnosti ako často od nás odoberá výrobca vašej navigácie mapy.

    Ešte raz ďakujeme že nám pomáhate udržiavať naše mapy aktuálne.

    • This reply was modified 4 years, 12 months ago by Robert Melicharek.
    ava james

    Nice post thanks for sharing I am glad to see it. check this lightinthebox discount code

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.